Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom elbaltáztam, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom elbaltáztam, de van remény? -normális válaszokat-

Figyelt kérdés

Szóval, tavaly megtetszett 1 srác. Nyolcadikos voltam, ő hetedikes. Majdnem egy éven át tetszett. Mindig nézett, arra mászkált amerre én voltam, de úgy igaziból soha nem beszéltünk. Utolsó tanítási napon megkérdeztem, hogy miért nézett mindig, mire a válasz, az volt, hogy ő soha nem nézett és hogy most mennie kell. Azóta néha-néha találkozunk, akkor is mindig néz és nagy ritkán mosolyog.

De mivel már nem egy suliba járunk, ezért nagyon ritkán találkozunk. Talán tetszhetek neki? És, ha igen, hogyan közeledjek felé? Járjak be a régi sulimba? Vagy lehet nem is tetszek neki?


2010. nov. 2. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy tetszel neki, csak egy fiú ebben a korban még félénkebb mint egy lány. Persze akadnak kivételek, de nem gyakori. Tehát a receptem: IDŐ

Nem jársz vele egy suliba, hát ez van. A legközelebbi "találkozáskor" indulj el felé és köszönj neki... Ezt még játszd el párszor. Sajnos a mai világban sokszor a NŐ-nek kell felkérnie a férfit, hogy netántán nem akarja e elvinni őt valahova. Szóval hogy ha nem hív el, akkor hivasd el magad. Beszéld meg a barátnőiddel, hogy elmentek MCDon-ba és elhívod őt is. Bátran menj oda és hívd el. Elhiheted, ő jobban fog irulni pirulni mint Te.

Hajrá. Ha kérdés van még írj.

2010. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval bízzam a véletlenre és direkt ne menjek vissza a régi suliba?
2010. nov. 2. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Neem, nem ezt mondtam. Menj bátran vissza a régi sulidba, és egyenlőre ne bízd a sorsra, mivel akkor 21éves korod körül fogod újra látni, neked pedig gondolom most kell. Menj oda, és hívd el mint már említettem Te... sajnos neked kell lépned és nem a fiúnak. Lehet hogy kicsit félénk, de ha neked így kell ő, akkor hát hajrá :)
2010. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma itt volt az utcánkba...pedig nem is itt lakik....sőt nem is erre.
2010. nov. 3. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Látod... én is csináltam ilyet ifjabb koromban, de a leányzóhoz szólni sem mertem. Mondom, szólitsd meg.
2010. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké
2010. nov. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!