Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem emlékszik?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nem emlékszik , hogy egy csoportba jártunk egy fél évig (nem olyanrég). Pedig másból meg emlékszik hogy együtt voltunk. Plusz láttam hogy órán is észre vett párszor, vagy lehet csak elbambult mindig?
2011. jún. 27. 08:42
 1/7 GaBiii17 ***** válasza:

Remek kategóriába írtad.

Amugy azért nem emlékszel mert fejbeb@sztalak egy kalapáccsal.bocsi. :D

2011. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előfordul az ilyen.

én pl középsuliban 2 évig egy németcsoportban tanultam egy csajjal és annyira nem érdekelt a német h semmire se figyeltem csak bambultam meg telón játszottam.

pár hónapja bejelölt fészen és közel 2 áv után nem ismertem meg h ki, azt hittem h vmi idegen nőci jelölget.

ezért sztem annyira nem érdekelte az a tárgy amiből együtt voltatok h semmire sem figyelt oda, még az oszt társaira sem.

2011. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várj! Kiscsoportba vagy nagycsoportba! Kérjétek fel a ovónénit döntőbírónak!
2011. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérdezd meg érdekel-e..
2011. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Be volt baszva!!
2011. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amnézia....elektroshock... :D
2011. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elektroshokk DDD
2011. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!