Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön, ha egy lánynak nőiesebb alakja van? Nem hájas, de nem is csontsovány. Mondjuk úgy, hogy húsosabb.

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok, h picit vastagabb comb,nagyobb fenék, stb.
2011. jún. 27. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem -a normális keretek közt- húsosabb lányok jönnek be, a te szavaddal élve.:)


nagyon szexi tud lenni, ha egy lánynak szélesebb csípője van

2011. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem jobban bejön a sovány alak, de ha jóarc akkor nyilván nem ezen fog múlni a dolog.

25/f

2011. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bejön, de NE legyen zsírdisznó!
2011. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a legjobb :)
2011. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kifejezetten tetszik 34f
2011. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
végülis ezek lennének az igazi nők ez teszi a nőt nővé én az ilyeneken lennék 24 órából 25 öt
2012. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!