Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az itt, aki érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az itt, aki érettebb gondolkodású kicsit? Főként az válaszoljon! De írhatnak a fiatalabbak is.

Figyelt kérdés

Kérdésem: Miért van az, hogy mindig az az ember jár rosszul, aki a legkevésbé sem érdemli meg, mert rendes, normális, saját véleménye van?!


Najó...most magamra is gondolok. Nem vagyok qrva, rendes, értelmes lány vagyok..stb, és sosem járok jól semmivel. De gondolok itt most főként a párkapcsolatra...azaz a pasiszerzésre...hogy sosem jön össze már semmi....és ez nem csak egy ilyen tinikori siralom már nálam...tudom!Szóval kíváncsi vagyok a véleményekre...


Ja, és más is van, aki így érez? Tudom, vannak még páran, mert láttam itt hasonló kérdésben, de megkérdem én is. Ha nem baj.


Köszi a válaszokat!

18L


2010. jún. 6. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hát én ezt tökre megértem =) nekem is az osztályban csak 2 haverom van me teljesen más a szokásom meg midnen a többiektől :S (pl. ők azt a fos sexy bitch-et imádják én meg god of rap-et hallgatok) a mai világ már csak ilyen :S

13/F

2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:D

Megértelek! :)

De te valóban 13 éves vagy?

2010. jún. 6. 20:18
 3/19 anonim ***** válasza:
aha =)
2010. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
meg amúgy jútúbon keress rá god of rap-re me sztem naon jó szám 8P
2010. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Oks:)
2010. jún. 6. 20:20
 6/19 anonim ***** válasza:
a világ így működik sajnos
2010. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nos azt nem tudom miért van így. Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Én is párkapcsolatban csak a rosszat tapasztalom, mert normális lány nem jön össze csak akinek valami zűr van a fejében. Én is hiába vagyok kedves, intelligens, normális srác. Valahogy úgy tűnik nem az ilyen fiúkat keresik a lányok. 22/F
2010. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ne izgulj,meg fogod találni aki neked kell!


God Of Raphez meg csak annyit, hogy a 13 éves forma érti is mikről tolja Afu-Ra?Ezt az egyetlen számot ismered?

2010. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
cak nem tetszik? :D akko a sucka free-t írd be :D attól belazulsz :D
2010. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Mikor fiatal voltam engem is zavart,hogy nem sikerül,aztán közönbös lettem,és tovább tanultam A munkahelyemen ahol jobban eltudtunk beszélgetni ott sikerült egy párkapcsolatot teremtenem.Ne kergess álmokat,akit az isten neked szánt ugy is eljön.Ne is légy qva maradj tisztességes.Aki neked tetszik ne mutasd ki neki.Nehéz ügy különben A férfiak a qvás tipusu csajokat mindig is jobban kedvelték.
2010. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!