Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes idézetek vagy versek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes idézetek vagy versek?

Figyelt kérdés

Olyan versek vagy hosszabb idézetek kellenének, amelyek arról szólnak, hogy nem akarom elveszíteni meg, hogy szeretem.

Ma egy hónapja hogy együtt vagyunk, és tudom ez még nem sok idő de szeretnék egy aprósággal megemlékezni. Képeslapot akarok küldeni, persze itt gépen. Kiválasztottam párat és eldöntöm majd, hogy melyiket. Apróság de sokat jelent :) ...És ez alá akarok valami kis idézetet, versikét olyan lenne a legjobb amelyikbe belefoglalja, hogy egy hónapja :).

Ma estére kellene, és előre is köszönök minden segítséget. :)


2011. jún. 27. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz nagyon sokat, a következőkről:

* Szerelem

* Igaz szerelem

* Kedvesemnek

* Vallomás

* Vágyakozás

* Boldog szerelem

* Szomorú szerelem

* Viszonzatlanság

* Kihűlt szerelem

* Szakítás

* Szerelmi csalódás

* Hűség

* Hűtlenség

* Féltékenység

* Csók

* Hiány

Azt még el kell mondanom, hogy nagyon szép gesztus, hogy verset, idézetet szeretnél küldeni, de mindenképp azt tedd, hogy havonta 1x. Ne árazd majd el mondjuk a FB üzenőfalát vagy az msn ablakát ilyenekkel, mert kiidegelheti.

Remélem, hogy nagyon hosszú kapcsolatotok lesz! :))

2011. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább igazi képeslapot be a posta ládába vagy személyesen.
2011. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"szúrnám a fingódat"

Ezt így ráírod tuti siker.

2011. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm szépen :) háát kicsit többet küldtem mint havi 1 :S:$ de eddig örült neki :)


Második, sajnos ez nálunk egyelőre nem megoldható :S


Utolsó válaszoló :D főleg úgy, hogy a párom fiú mi? :D


Köszönöm a válaszokat esetleg aki még tud írhat ;) köszi.

2011. jún. 27. 14:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvasom itt ezeket de nem találok olyat ami így egy hónapra jó lenne :S esetleg tudtok segíteni egy konkrét idézettel?
2011. jún. 27. 14:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem valami olyat keresek ami úgy hozzá szól, tehát nem ilyen elbeszélő, tanulság idézet, hanem ami megszólítja és a mondanivalómat magába foglalja :)
2011. jún. 27. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy keress rá, hogy Google, és oda írj be olyan szavakat, ami szerinted megfelelő lenne egy idézetbe. Írd hozzá a végére, hogy idézet, hátha úgy kidob valami jót. :)

Ha esetleg nincs, akkor próbálj meg Te magad írni egyet, és akkor tedd hozzá, hogy az, amit kitettél/küldtél neki, saját szerzemény. :) Attól tuti, hogy elvörösödik. ^^ Ha nem is mutatja ki, nagyon elolvad magába. :))

2011. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!