Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan idézetek, amikben az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan idézetek, amikben az a lényeg, hogy küzdeni fog a másikért? Vagy h átverték, de már kinyílt a szeme? Esetleg vmi szép szerelmes idézetet?

Figyelt kérdés
Előre is köszi, aki ír. :))
2011. jan. 11. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatok nem úgy működnek, mint a TV-ben, vagy a filmeken. „Teszik?” „Nem teszik?” A végén meg mindenki boldog. Hagyjanak békén. 10-ből 9-nek vége, mert már az elejétől nem illettek össze, és akik összeházasodnak, úgyis elválnak, de az biztos, hogy én nem váltam cinikussá az évek során. Nem. De igen. Persze szerintem a szerelem abból áll, hogy csokimázas cukorkát tolunk a másik elé, mármint van olyan kultúra ahol egy csirkét. Hülyének nézhet, nem baj. Mert én hiszek benne. A lényeg az, hogy az összeillő párok is végigszenvedik ugyanazt, mint a többiek azzal a különbséggel, hogy nem teszik tönkre egymást. Az egyikőjük mindig hajlandó harcolni a kapcsolatért, ha összeillenek, és ha szerencsések."

A Scrubs c. sorozatban Dr. Cox

2011. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a top kedvenc szerelmes idézetem a következő:

"I love you, not only for what you are, But for what I am when I am with you."

--Roy Croft


Fordítva:

Szeretlek, nem csak azért ami vagy, hanem azért is, amivé akkor válok, amikor veled vagyok.

2011. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitalálom: 16 éves lány vagy?
2011. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.. (:



3.válaszoló: Nem. :)

2011. jan. 11. 13:46
 5/5 anonim válasza:

ez egy saját idézetem..nem a legjobb.xd (:

Csak két dolgot tudok az életről: szeretem a macimat, és a macim szeret engem. Az egyszerű igazságok a legnagyobb igazságok.

2012. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!