Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ekkor ez hogy is volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ekkor ez hogy is volt?

Figyelt kérdés
az év elején amikor jöttek új 9.esek, (én 8.os vagyok), megtetszett egy srác, nem voltam belé szerelmes de picit izgultam amikor megláttam, de otthon nem is gondoltam rá, tehát ink csak vonzódtam. és épp azért éreztem mert láttam hogy nézett engem, és szemeztünk is ( amikor elmentünk egymás mellett mindig egymásra néztünk, meg úgy éreztem h én is bejövök neki). rá egy hónapra azt láttam hogy egy olyan csajjal smárol a folyón, akinek tökjó az alakja nagyon karcsú, egy tonna festék rajta volt, nagy hosszú haja és óriási karika fülbevaló ( sztem undorítóan nézett ki. belém hasított vmi és megundorodtam ettől a helyzettől. kiábrándultam a srácból, már nem tetszik, csak ez az eset így most eszembe jutott . ( azóta más tetszik sőt szerelmes is vagyok, de nem a pasim).
2011. jún. 27. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem értem azt h szemeztünk meg hát nemtom sztem tetszettem neki, azt mégis egy p*csás csajjal jött össze
2011. jún. 27. 14:46
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok beképzelt, csak így fura volt
2011. jún. 27. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Tinik vagytok, ez ilyenkor így megy.
2011. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!