Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik típusú pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik típusú pasi jön be jobban nektek? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van 2 ismeretlen pasi, akik külsőre nagyjából ugyanolyan jól néznek ki, mind2 bejön nektek. Csak viselkedésre különböznek az alábbiakban:


1. Az egyik fiú leplezetlenül megbámul titeket (főleg a melleteket és feneketeket), egyértelműen a tudtodra adja, hogy nagyon bejössz neki

2. A másik kevésbé feltűnően figyel, és inkább csak a szemedbe néz, de ha te is ránézel, elkapja a tekintetét (vagy maximum nem olyan feltűnően figyel titeket, hogy számodra zavaró legyen)


Melyikkel ismerkednétek szívesebben? Melyik lenne szimpatikusabb?


2011. jún. 27. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2. Kevésbé tűnik perverznek.
2011. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első szerintem inkább csak akkor, ha már közelibb a kapcsolat. Bár nőtől és helyzettől függ.
2011. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mindenképpen a 2.

az első már túl zavarba ejtő, inkább sértő :\ L/15

2011. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bix ***** válasza:

hmm eddigi tapasztalataim szerint a lányok mind a 2-est választanák, de az úgyse megy oda senkihez, mert túl félénk leszólítani bárkit is:) úgyhogy marad az 1-es nekik is...


egyébként meg én pont a kettő között vagyok, sunyin mérem fel a terepet, de ha akarok valamit akkor azért megvárom hogy a szeme mit mond és a mimika, nem kapkodom el a tekintetemet...


eddig bejött:D

2011. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2., aranyos mikor elkapja a tekintetét :)
2011. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Minden ember más, mindenkinek más az elképzelt álom párja.

Olyannak kell lenni, amilyen vagy és olyan nő kell, aki olyat szeret mint te. Vagy alkalmazkodtok egy kicsit, ami nem nehéz. A lényeg, hogy ha szereti az aranyos pasikat, akkor te légy aranyos, de vigyázz nagyon! Ne egy levakarhatatlan plüss imádó nyálas valami (bár ez is bejön néhány lánynak). Mindig legyen meg benned az a haát, hogy te felnőtt, férfi vagy, aki nem szerencsétlen, legyél izgató. Lehessen elképzelni és megvalósítani veled szenvedélyes vagy őrült dolgokat. Vagy legyél intelligens, művelt, mindegy. A lényeg, hogy ha csöpögés van hosszú távon, akkor együtt csöpögjetek és inkább a nyáltól, meg szenvedélyes sextől.

2011. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megjegyzem nyugodtan lehet aranyos dolgokat mondani, meg hízelegni, de ha nem tudsz mást, kicsit idegesítő lehet néha egyeseknek.
2011. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minél előbb el kell kezdeni az ismerkedést is. Nem lehet, hogy hetekig csak bámulod.
2011. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

14:52-55-56 : nem nagyon értem, hogy jön a kérdésemhez a válaszotok... én csak felvázoltam egy szituációt, ahol lenne ez a 2 pasi, akit akkor láttok életetekben először, és hogy melyik lenne a szimpatikusabb számotokra. Az nem volt benne a kérdésemben, hogy hetekig csak szemezni fognak :DD emlékszem, az én barátom is a 2. típusú volt, és szerintem sokkal hatásosabb volt, mint ha feltűnően megbámult volna, így felkeltette az érdeklődésemet, és 'beindította' a fantáziám azáltal, hogy folyton azon gondolkoztam "vajon tetszem neki?" és ezáltal felfigyeltem rá. Az olyan pasikkal, akik leplezetlenül megbámulnak, nem is szoktam törődni, nincs bennük "kihívás". :D

2011. jún. 27. 15:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én is a második ajánlom. Attól függ milyen nő kell és milyen a hhelyzet, mondom. De lehet, hogy ha kettesben lennél egy szűk helyen egy pasival, aki nem olyan nő csábász és téged bámulna mindenhol kiéhezve, szenvedélyesen, máshogy gondolkodnál.
2011. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!