Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen is az a bizonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen is az a bizonyos "kocka", akitől annyira undorodtok?

Figyelt kérdés
Jellemezzétek pár szóban, legyetek szívesek. Mi az, ami ennyire visszataszítóvá teszi?
2011. jún. 27. 20:12
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:

van kocka és kocka között különbség!!!

én is kocka vagyok. maya-ban meg solidban rajzolgatok, szeretek játszani, de nem ez az életem.


számomra a visszataszito kocka az, aki:

-igénytelen

-dagadt

-szifonszemüveges

-24ből 26 orát játszik

-nincs élete

-és a legfontosabb: WOWozik.

2011. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az, ha más témája sincs csak a gép, a net.

pár szóval jellemezném: wow, karik, trollok, horda, noobok, allisok meg egyéb nemlétező marhaságok( előbb jönnék össze 1 asztrológussal, v. vmi idióta "mágussal", mert bár azt is badarságnak tartom, de ennél nagyobb h.lyeség, mint hogy azzal sz.rja el v.ki az életét, hogy ilyen szörnyekkel "harcol", sztem(hangsúlyozom SZTEM) nincs.

még csak neis azok a "kockák" taszítanak, akik informatikusok, mert szok többnyire hasznos dolgokat csinálnak a gépen( a hacckelést leszámítva), hanem ezek a játékb*zik.

meg akik közösségi oldalakon lógnak a nap 24-órájában, és 5percenként kiírják, mennyire is unatkoznak. -.-

külsőleg: aki vasággyal 40 kiló/150 kilós hájtömeg.

a szemüveg nem irritál.

2011. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Solarian ***** válasza:
Előző kettő stop. Énis kocka vagyok, Borderlandsozok, Dark Messiahzok Wowozok, DE NEM EZ AZ ÉLETEM. Eljárkálok haverokkal bulizni, normális emberként élek. Tudok értelmesen beszélni a játékokon kívül 1000 másik dologról. Most komolyan azért ítélsz el valakit mert az szabadideje egy részét drogozás helyet játékkal tölti? Vagy csak divatos hogy 'ÚÚÚ wowos, kocka izéééé...'
2011. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Solarian ***** válasza:
16/f se szemüveg se túlsúly(180cm/60kg), és ápolt vagyok. Annak ellenére hogy a definíciótok szerint kocka vagyok. Durva mi?
2011. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Solarian, a kérdés az volt, hogy MILYEN kockák... Te ezek szerint nem tartozol bele, úgyhogy szúszá ;)


Én azokat nem szeretem, akik a játék érdekében hanyagolják az IGAZI életüket. Külső ide vagy oda.

2011. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20:36-os rátapintott a lényegre, hogy miért írtam ki a kérdést. Jöhetnek még további vélemények.
2011. jún. 27. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát tényleg van kocka és kocka között különbség. Járjon el szórakozni, legyen más témája is, és normális öltözködése, stílusa legyen. Magyarul normális fiú/férfiként viselkedjen. Saját tapasztalat, amire nagyon allergiás vagyok: fiú, aki azt mondja: "Nincsenek normális barátaim, csak a játék köt össze minket, de amúgy nem járunk el együtt sehová." Na ez a halálom. De attól mert játszik, még lehet jó pasi.
2011. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló hogy vágja a wowot ahhoz képest, hogy utálja :) érdekes, én wowozok napi 1-2 órát, ha ráérek, a barátaim (mert sokan vannak), mégse ismerik ezeket a kifejezéseket, mert nem szoktam nekik erről beszélni :) egyébként, külső szemmel nézve nekem a legkedvesebb férfiak az életemben, az öcsém és a párom, "kockák". De pont ma gondolkoztam rajta, mikor tesóm mesélte, hogy a koliban ő inkább tanulás után játszott egy órát este, aztán ment aludni, miközben egy csomó másik ember a vizsgája előtti este csatakrészegre itta magát, szóval ekkor jutott eszembe, hogy vajon melyikőjük is az érettebb és a felkészültebb az életre. Hozzáteszem, öcsém is szokott bulizni, kihasználja, hogy kolis, de a vizsgaidőszakban inkább csendre és nyugalomra vágyik. Én szoktam együtt játszani a testvéremmel is meg a barátommal is, stratégiai játékokat pl, jobb is mint filmet nézni, aközben lehet beszélgetni. Emellett szeretünk kirándulni, biciklizni stb együtt. Solariannak nagyon igaza van, miért kell valakire a szabadidős tevékenységének egy része alapján jelzőket aggatni? Persze az, ha valaki másról se tud beszélni, meg valóságként fogja fel a dolgot, az már más kérdés, de nem értem mért kell 1-1 játékhoz egyből negatívumokat kötni... Nem hiszem, hogy bárkire, aki hetente egyszer iszik pár pohárra, ráhúznák, hogy alkoholista... 23L
2011. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A vicces az, hogy én nem is igazán szoktam játszani, csak egyszerűen értek a témához. Hobbi szinten szoktam gépeket javítani, és mégis lépten-nyomon rám aggatját a kocka jelzőt. Pedig életemben nem játszottam egy MMO-val sem, meg hasonló időgyilkos játékokkal sem.


Ismerkedésnél rendesen titkolnom kell a dolgot, mert nagyon súlyos előítéletek vannak ezzel kapcsolatban. Bezzeg aki egész nap a TV előtt fekszik, azzal semmi baj sincs.

2011. jún. 27. 21:23
 10/11 anonim válasza:
valakinek az a kikapcsolódás hogy iszik meg drogozik és örül... meg van aki gép előtt ül és játszik .. és általában az iszákos f@szfejek hordják le mindennek a "kockákat" holott szerintem sokkal gázabb az ha 7 napból 3-4 nap be van b@szva... az meg magánügy hogy ki mire pazarolja a szabadidejét.. ergó aki beszól a másiknak mert "kocka" annak bajok vannak az agyával...
2011. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!