Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig én futottam utána. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig én futottam utána. Úgy tűnik most fordult a kocka. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki tetszik és idén lett az osztálytársam. hagyjuk most, hogy házinyúlra nem lövünk.

szóval eddig én kerestem, én futottam utána. most, hogy nem foglalkozom már annyira vele, így sokkal többször odajön, magához szorít, ha csapatjátékról van szó, mindig velem akar egy csapatban lenni, és csak velem viselkedik így a lányok közül a suliban.

szóval lemondtam róla, mert kiderült, hogy valaki más tetszik neki. (tőle tudom)

mivel most rengeteget foglalkozik velem, gondoltam ki kéne használni, és most kéne magamba bolondítani. de hogyan?


15L


2011. okt. 25. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A futás az hasznos! ;)
2011. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha más tetszik neki (és komoly a dolog), nem fog sikerülni

velem is mindig ezt csinálják a csajok, ha van barátnőm, tapadnak rám, mint a légypapírra (bezzeg amikor nincs...)

2011. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mi számít komolynak?:) akkor fölösleges próbálkozni?
2011. okt. 25. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:

22:52: Ismerős, sajnos.


Kérdező: ezt nem tudjuk megmondani, nem ismerjük a fiút. Személyiségét is (és még sok mindent) ismerni kell ehhez.

2011. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
privát üzenetben esetleg van kedve valakinek segíteni? nyugodtan írhat:)(bár nem hiszem, hogy sok ilyen lehet)
2011. okt. 25. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ha más tetdszik neki, én is voltam így kb2 hete, nem tudtam, hogy neki más tetszik, ő meg adta nekem a jeleket meg minden, rá 2 napra meg lett barátnője, elég rosszul esett a dolog, most nem is próbálkozok nála, de ő viszont még mindig adja a jeleket, szerintem a te kiszemelted sem tudja idazán, hogy mit (kit) is akar, ha nem mondasz le róla, és összejön a másikkal, akkor az fájni fog, hidd el (de azért sok szerencsét, és mindent bele!!!)
2011. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ. tudom, rosszul fog esni, de mégis azt hiszem, hogy nem tudok lemondani róla. ha megtudhatom, de milyen jeleket kaptál?


várom a többi választ is :)

2011. okt. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!