Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ez hihetetlen de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez hihetetlen de mégis van?

Figyelt kérdés

Ma hallottam egyik ismerősömtől hogy van neki egy barátnője aki gyűjti a használt tamponokat:s Komolyan, gyűjti őket egy nagy táskában ,ráadásul egy szekrényben van. Anyukája véletlen rátalált mert valahonnan iszonyat büdöset érzett...és nagyon meglepődött mit művel a lánya.


Hát gondoljatok bele hihetetlen storynak tűnik, de a forrás 100%-ig igaz, milyen szagok lehettek ott? És ez ugye fertőzésveszélyes is.


Hogy egy lány ilyen dolgokat gyűjtene én még ilyenről nem halottam, az anyja is csak nézett és rögtön kidobatta vele az összeset. Ez most vmi fura gyűjtési hobbi vagy vmi kényszerbetegség jele?

Szerintem undorító, még a szekrénybe is tenni, meg egyátalán gyűjteni is. Szerintetek? Vélemények?


2011. jún. 27. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Áhh, ez kész!:D

Nagyon fogyatákos lehet a csaj.

2011. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Van, aki hullákat gyűjt, van, aki szalvétát. Mindenkinek van valami fura szokása.
2011. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 emiliarvp11 válasza:
100%
Te jó ég!!! Szerintem nem kényszerbetegség, de az tuti, hogy valami baja lehet annak a csajnak..... :/
2011. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyűjtögeti, erre kidobjákXD mekkora trauma... haha
2011. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 emiliarvp11 válasza:
100%
Én az anyja helyében kicsit fejbe billentettem volna, hátha észhez tér... XD
2011. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak deffektes emberek ;)
2011. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Azkomoly... xD Hát aki szefos.... Van aki így éli ki azt, hogy hülye... -.-" (Y)
2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az guszta. Én max akkor "teszem el", ha olyan helyen vagyok, ahol nincs a wc-ben kuka. A sarokba már csak nem dobom, a haveri társaságomban, esetleg családi kaja közepén pedig nem fogom mindenki szeme láttára kidobni a használt tamponomat. Mondjuk én ilyenkor is jól bebugyolálom wc papírba, zacskóba, és az első adandó alkalommal megszabadulok tőle. :) Lehet ő kicsit túlzásba vitte ezt :D Az is lehet, hogy szimplán csak beteg a csaj :D Vagy szereti a "kellemes illatokat" :D
2011. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Talán azt akarja hogy ha meghal minden részét temessék el vele....körömdarabokat nem gyűjt véletlenül? xD

amúgy tényleg undorító....

2011. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát mi pár osztálytársammal tampont festettünk (nem használtat!!) aztán odaadtuk az egyiket egy fiúnak xd
2011. jún. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!