Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt a bizsergető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt a bizsergető érzést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Néha (kb hetente egyszer), bizsergető érzést érzek a fenekemben, és nem bírom ki, hogy ne kezdjem el maszírozni vagy kicsit megnyomkodni az ujjammal. Fel nem dugom az ujjamat de majdnem. Persze nem vagyok meleg, meg nem is vonzanak az ilyen dolgok, de nem bírom, ki hogy ne csináljak valamit ilyenkor. (olyasmi mint amikor viszket valahol a bőröd és nem bírod ki hogy ne vakard meg) Remélem értitek mire gondolok. 18/F
2011. jún. 28. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szokott lenni hogy azt érzem hogy a gejem viszket de belűről O.o. Általában fejenbaxom magam és (általában) eláll. Ez természetes. Olyan mint amikor remegni kezd a szemhélyad és muszáj valahogy becsuknod a szemed hogy elálljon. Szerintem mint nálam is idővel elmúlik. Már ha évente egyszer előjön. Tehát valami idegrángás vagy nemtom mi lehet de szerintem semmi komoly :). Ha zavar nézesd meg valamiféle dokival, nemtudom milyen doki foglalkozik ilyennel :S
2011. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 xdj ***** válasza:
ez naon durva :))=))=))
2011. jún. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy gilisztás vagy? Ezt nem bántásból írom,de annak az a tünete hogy viszket odalenn. Ha nem ez akkor menj el egy orvoshoz és nézesd meg.
2011. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%
Dugd csak fel az ujjaidat, jó az. - Magaddal úgy sem melegedhetsz össze.
2011. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
bent hagytad a brokit?
2011. jún. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
34%
Mosd meg a seggedXD
2011. jún. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj, hogy szarás után nem törlöm ki ?
2011. jún. 28. 12:14
 8/10 anonim válasza:
50%
ba@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@zmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeggggggggXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
2011. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ooooooh shiit xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te sz.aros szeggu :)) xDDDD
2013. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!