Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongástól érezhetek bizserg...

Szorongástól érezhetek bizsergető érzést, a testem különböző részein?

Figyelt kérdés
Tegnap óta bizsereg hol a lábam,hol a karom,kézfejem,egyszer az arcomon is éreztem.Voltam fülzúgás miatt,idegorvosnál 2-3 hete,amiket megvizsgált minden rendben volt,nem is irányitott másfelé.Viszont pár hónapja szorongok,minden féle betegségtől,félek.Most is rám jött,hogy elkezdtem bizseregni:-(
2011. jún. 4. 09:34
 1/7 anonim válasza:
Nekem akkor zsibbadt a kézfejem amikor pánikrohamom volt de amikor megnyugodtam elmúlt,de sokszor szorongtam én is és akkor hidegek voltak a végtagjaim.Már jó pár éve nem szorongok változtattam a táplálkozásomon kevés hús sok zöldség és gyümölcs semmi feldolgozott élelmiszer heti 3x sportolok és egyszer csak azon kaptam magam hogy elmúltak a félelmeim.A betegségekkel kapcsolatban nyugtasson az hogy mindenki fél tőlük hidd el nem te vagy az egyetlen. Sok sikert
2011. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedsz valami gyógyszert? A kérdésedre válaszolok: érezhetsz, de próbáld a gondolataidat más felé terelni.
2011. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Szedek frontin 0.25mg-ot,napi 1 szemet kétfelé osztva.Illetve pár napja kezdtem el szedni a betagen tablettát napi 2 szemet,.Amúgy pont most gondolkodtam rajta,nem e amiatt van,mivel 1 nappal azután kezdődött a bizsergés,hogy elkezdtem szedni.

Próbálkozom,elterelni a figyelmem,remélem sikerülni fog,de nagyon nehéz-(

2011. jún. 4. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Fülzúgást okozhat az ideg is. Hány éves vagy? Nekem is vannak hasonló tüneteim, de én katam rá antidepresszánst és 2x1/2 xanaxot és én már egész jól vagyok.
2011. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok,pár hónapja kezdődtek a szorongásos tüneteim.Én csak a frontint kaptam,illetve most ezt a betagent,amit a neurológus irt fel.Neked is van bizsergésed is?Szerinted a szorongástól,vagy a bogyótól is lehet?
2011. jún. 4. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

A szorongástól lehet ilyen tüneted. A xanaxtól nem. A betagentől nem tudom, kérdezd meg az orvost aki felírta.

A nővérem is kapott ilyet fülzúgásra, de neki nem használt, ezért már abba is hagyta a szedését. Nekem is szokott a fülem zúgni a szorongástól, én antidepit is kaptam a xanax mellé és attól elmúlt.

Jobbulást!

2011. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 6. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!