Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak a 22....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak a 22. szülinapjára?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt
2011. jún. 28. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2 és fél év után ezt tölünk kérdezed?? -.-"
2011. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bazinga válasza:
Igen, csatlakozom! Rég rossz, ha ezt nem tudod ennyi év után.. Amit javasolni tudok, mivel nekem is van párom, és mindig különleges dolgokkal lepett meg, pl áradoztam neki, hogy anno tetszett egy ilyen és ilyen karkötő, de azóta nem láttam sehol és neki sikerült egyet venni a hónapfordulónkra :) nagyon örültem neki, te is gondolkozz hasonlókon, vagy esetleg menjetek el együtt vásárolni és ha bármi megtetszik neki akkor megveheted azt utána és meglepheted vele. Csak ügyesen!
2011. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki egy jobb fajta parfümöt és vidd el piknikezni töltsd vele az egész napot
2011. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Toyotát.

Ez például -2és1/2 év után kimondottan jó lenne,

bár a színén még gondolkodnék... mert 3 év után igen, ez, de 2 és 1/2 év után ?..hm.. nem tudom


Toyota FT-HS Hybrid

Gyorsulás: 0-100-ra kemény 4mp alatt jut el.

Max. teljesítmény: 400 LE

Motor: 3,5 Literes V6

[link]

2011. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is úgy érzem, ezt ennyi idő után tudnod kéne, ugyanakkor megértelek, mert én is voltam már hasonló helyzetben: "amit akar azt úgyis megvett már magának, én csak azon felül tudok adni valamit." Nálunk ez a szitu, de ettől még nyilván megajándékozzuk egymást, de inkább a figyelmesség miatt, kis ajándékokkal, mint abból a célból, hogy megvegyünk valami hiányzó dolgot. Azt pedig csak te tudod, hogy van-e valami, amit szeretne a párod, ami hiányzik, ha nem akkor ott vannak a jól bevált ajándékok: torta, pia, meghívás egy különleges étterembe kettőtöknek.
2011. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne feltétlenül vegyél neki valamit, tedd felejthetetlenné valahogy, különlegessé, te kell ismerd, tudd, hogy mit szeret, minek örülne...
2011. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!