Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tul gyanus, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tul gyanus, hogy ennyire kimutatja mit erez?

Figyelt kérdés
Az egyik srac eloszor elhivott uditozni, amire nem mentem el; majd egy bulin mindig csak dicsergetett, hogy milyen kulonleges vagyok, meghogy milyen jol oltozok, a hajamat fogdosta, viccelodott velem, majd leult mellem es megolelte a derekamat; kozel hajolt hozzam, simogatta a karomat... Ezutan folyton bamult, akarmikor osszefutottunk; majd egy masik alkalommal megint beszelgettunk, erre azt mondta, hogy nem tudja miert, de buknak ram a pasasok(legalabbis O), meg kerdezte, hogy emlekszem meg ra, hogy egy bulin probalt engem fuzogetni.
2011. jún. 28. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kicsit többet ivott a kelleténél.
2011. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy pohar sort ivott az elso alkalommal, mikor beszelgettunk, a masodiknal pedig SEMMIT nem ivott, mert autoval volt.
2011. jún. 28. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!