Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gyanus ez igy egy kicsit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyanus ez igy egy kicsit? Vagy csak nekem furcsa? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy van egy srac, aki akarhanyszor beszel velem folyton bokolgat nekem, eloszor meg olelgetett is, de nem hagytam. Azutan csak azt lattam rajta, hogy sokszor bamul engem, illetve stirol.

Multnap meg az tortent, hogy 2 percre allt le beszelgetni velem, meg az egyik srac ismerosevel, es akkor is elkezdett nekem bokolni. Arrol nem is beszelve, hogy minden talalkozasnal megkerdezi a sractol, hogy nem vagyok-e a baratnoje.


2011. jún. 20. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bejössz neki, tetszel neki, mi ezen a gyanús? és mi a kérdés lényege? gondolom neked is egyértelmű a sok bókolásból meg bámulásból hogy bejössz, akkor meg?
2011. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de miért bókol annyit? A fiúk nem olyan beállítottságúak, hogy udvarolgassanak. Ö miért tenné ezt?
2011. jún. 20. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:
tudom, a mai világban ez sajnos ritka, de szerintem örülj neki, hogy van még olyan fiú a földön, aki bókol! és nem a teccő ge.i kő kóla szöveggel "hódít"! én irigyellek:)
2011. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De a srác 30, én meg 18 vagyok...
2011. jún. 20. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
kor nem számít. az én barátnőm is 4 évvel idősebb nálam. én is szoktam bókolgatni,(állítólag nem is akárhogy) így csábítottam el eddig az összeset. Van aki úgy bókol, hogy hazudik hogy megkapja a lányt, van aki úgy hogy kimondja amit gondol, és azt gondolja hogy nem sérti meg.
2011. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sőt az anyám és az apám közt 10 év van.
2011. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet hogy csak húzza az agyad. azt gondolja hogy hozzá képest fiatal kis fruska vagy, akivel jó évődni, de 30 évesen nem vesz komolyan egy 18 éves lányt.
2011. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ami azt illeti o se konoly. Ugy komoly, hogy tudja, hogy ha vezet, akkor elotte nem iszik alkoholt, de velem miota ismerem, folyton viccelodik. Szoval 30 eves, lehet sot biztos, hogy tapasztalt; de viselkedese, kinezete, oltozkodese neha felfogasa megegyezik egy 25 evesevel.
2011. jún. 20. 21:39
 9/11 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet, hogy pont ezért bókolgat. amolyan Don Juan típus, aki szereti csapni a szelet minden nőnek, és örök csajozó marad. olyan, aki ki nem hagyna egy helyzetet, ahol kicsit udvarolgathat egy nőnek. de hát nem ismerem, nem tudhatom, hogy csak neked szól -e ez, vagy minden nővel ilyen!
2011. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En nagyjabol mar ismerem. Hat mas csajokkal/ nokkel nem csinalja azt, hogy ilyen intenziven udvarol nekik, pl nekem olyanokat is mondott, hogy ritka az ilyen csaj a faluba, meghogy valami van bennem, amire a gitaros sracok buknak, meg azt mondta hogy milyen jol oltozok. Ezeket pedig ugy mondja, hogy en vagyok ott, o meg egy olyan kozos ismeros, aki mindkettonknek nagyon jo baratja; mig mas csajnak max ugy bokol, hogy odakiallt neki, hogy jon meg egy vallomassal, azt is vagy 5-6 ember elott.
2011. jún. 20. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!