Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Hogyan tudnám megnövelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Hogyan tudnám megnövelni a péniszem méretét?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan választ kérek amiben nem javasolnak tablettákat, v olyasmit ami pénzbe kerül! Nincsen rá pénzem,,, de valami itthoni módszert vagy valamit amivel növelhetném, azt szívesen fogadom :)
2011. jún. 28. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Üdv! Nem tudok ilyet.
2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyújtófa + egy deszka

más nincs


17/F

2011. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Köss rá egy téglát... Lehetőleg nagyméretű tömör változatot. Lehetőleg ruhaszárító-zsineget használj. A golyókra is köss egy kisebb méretű hőtartó téglát. Járkálj így a faluban, kb két hét, és meglesz az eredménye.
2011. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze, ingyen is legyen, egészséges is, hatásos is. Nem értem, h lehettek ennyire buták -.-"
2011. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, mondanál pár példát? Már ha létezik ilyen, kiváncsi vagyok rá.
2011. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Törődj bele, 10 cm marad.
2011. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21:30 problem? Most fejtettem ki, hogy hogy lehet még olyan ember a XXI. században, aki ennyire naív és buta, hogy azt hiszi ilyen módszerekkel a rohadt f@szát nyújtani tudja...-.-" Már annyira idegesítenek az iylen emberek. Ezek mégis mit gondolnak?
2011. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Solarian ***** válasza:

Csatlakozom a téglás ötlethez.

Figyelj ezzel csak kárt teszel magadba. Hány éves is vagy? mer ha 16 alatt akkor várj szépen még pár évet jó? És akkor gondolkozz ezen.

2011. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hearl válasza:
Esténként tedd langyos-meleg de nem túl meleg vízbe.ez kitágítja az ereket addig ameddig benne van így jobb lessz benne a vérkeringés így kicsivel jobban nő.(ez saját elmélet pár embernek akinek mondtam aztomnta bevált de én még nem próbáltam
2015. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hearl válasza:
Esténként tedd langyos-meleg de nem túl meleg vízbe.ez kitágítja az ereket addig ameddig benne van így jobb lessz benne a vérkeringés így kicsivel jobban nő.(ez saját elmélet pár embernek akinek mondtam aztomnta bevált de én még nem próbáltam)13f
2015. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!