Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem talál meg a szerelem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem talál meg a szerelem. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Akárhányszor megismerek egy lányt tök jól elvagyunk és amikor kezdenék komolyabban "nyomulni" lesz pasija és én felejtve vagyok. Mindegyik aztmondja, hogy bír és aranyos vagyok stb. de mint barát. Nem vagyok az a diszkóba járós, inkább neten vagy suliban ismerem meg a lányokat.

Valami ötlet? előre is köszi.


2009. márc. 26. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne húzni a dolgot. Hívd el valahova egyből, nem éri meg húzni a dolgot...(mármint az időt nem éri meg húzni)
2009. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Nem kell azonnal rámászni, de LEGKÉSŐBB a második-harmadik találka magasságában már egyértelművé KELL tenni, hogy szereted és valóban kapcsolatot akarsz vele. Ez azért nagyon fontos, mert ha tovább húzod az "igazság pillanatát", akkor tényleg ez lesz, vagyis hogy megbarátkozni fognak veled, nem beléd szeretni. A tartós kapcsolathoz persze kell a barátság is, csak épp az a helyzet, hogy míg szerelem mellett gond nélkül kialakulhat a barátság is, addig barátságból szerelmet csinálni már sokkal nehezebb, mivel ugye "nem akarják elrontani".


Szóval ne feledd: max. harmadik, de inkább második talin már mutasd ki az érzéseidet. Netes ismerkedés esetén is mielőbb (harmadik-negyedik levél) hívd el élő talira, és onnantól ha egy mód van rá, már folyamatosan élőben érintkezzetek.

2009. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!