Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ilyen megszokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen megszokott dolog a feljelentgetés/megveretés manapság?

Figyelt kérdés

sokat lehet olvasni itt is, meg máshol is, hogy szinte némelyik lány, miután szakít valakivel, és ebbe nem tud belenyugodni az ex, még hetekig próbálja rágni a csaj fülét, akkor a srácot feljelentik zaklatásért, vagy akár meg is veretik.

rosszabb verzió pedig az, hogy nem jön be neki a srác, de azért már úgy-ahogy ismerik egymást, de amikor a srác bepróbálkozik, utána egyből jön az alázás, veretés, vagy a feljelentés.

ez tényleg így lenne? ennyire sok a gyökér csaj manapság?

ezek lassan rosszabbak lesznek, mint a DákóKirály hímek, akik megfektetik a lányt, aztán lerázzák őket.

mert pl. feljelentés - annak nyoma marad egész életében.

megveretés - rossz ütés, és meghal, vagy nyomorék lesz.

nem vágom, hogy miért nem érzik, hol a határ.


2011. jún. 29. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok bizonyos "kultúrákban" biztos igen elterjedtek. Keresgélj máshol csajokat.
2011. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még nem is hallottam... :D Egyébként ha ok nélkül jelentenek fel valakit, akkor többnyire tök mindegy hogy nyoma marad-e az nem fog hátrányodra válni, sőt még előnyödre is fordíthatod azzal hogy rágalmazásért, te is feljelented. :D Ha túlzásba vinné az exem és már-már túl rámenősen zaklatna, esetleg még fenyegetne is, akkor lehet én is megtenném, amúgy semmiképpen sem.
2011. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és mit értesz "bizonyos kultúrák" alatt? :)


manapság kb. annyi is elég zaklatáshoz, hogy küldesz 4 smst, amire nem válaszol. komoly, jogi fórumon olvastam.

2011. jún. 29. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:

bizonyos kultúra = cignyság


hát megmondom öszintén ilyen esetet még fehér emberek között nem hallottam/láttam, csak a cigányoknál bevett szokás ez

2011. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem a te seggeden fut át az egyenlítő" - hogy Moldovát idézzem.

Nehogy azt hidd hogy olyan fontos ember vagy hogy miattad valaki bemászkáljon a rendőrségre.

Szóval ne aggódj.

2011. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az exem is ezt csinálta, pedig nem volt cigány, csak egy elkényeztetett puhapöcs.
dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!