Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nov 29. én vettél be rigesofto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nov 29. én vettél be rigesoftot (72 órás tableta) és hó elején kellett volna megjönnie és meg is jött de nem a megszokott csak a barnás és ez iyg normális? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudnánk, hogy terhes vagy-e? Szted beléd látunk?

Az aktus után két héttel csinálj tesztet. Addig meg várjál türelmesen, úgy sem tudsz mást csinálni.

2010. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A barnás folyadék lehet attól, hogy sok hormont kapott a szervezeted. Ha időben bevetted a tablettát, akkor nincs miért aggódnod. Dec 13.-án csinálj egy tesztet biztos ami biztos addig meg ne stresszelj. (Ha babonás vagy csinálj tesztet 14,-én. :) )


(Orvos vagyok)

2010. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy óra után az aktus után vetem be az első tabletát.

De a tesztet megfogom csinálni...

2010. dec. 7. 23:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Éa köszönöm szépen.
2010. dec. 7. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!