Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted elmondjam a szüleimn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted elmondjam a szüleimnek h meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor előttem szidják a b*zikat meg állítják h attól lesz valaki b*zi hogy megunta a lányokat. Hát én 15 évesen jöttem rá de előtte is a fiúk érdekeltek tehát nem éltem ki magam. kitagadnának sztem de jó ha tudják hogy selejt vagyok és sose fogok megjavulni . D:
2011. jún. 29. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

most hány éves vagy?

Amúgy szerintem ne úgy közöld,hogy szia anya b*z* vagyok....

hanem tereld rá a témát és hogy mit szólna ha te is az lennél meg,hogy te másvagy ...kíméletesen :)

2011. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond el, de nagy csak úgy vágd a fejükhöz, hanem ülj le velük és mond el nekik. lehet eleinte vagy nem fogják elhinni, vagy kicsit tartózkodnak, de előbb-utóbb elfogadják. :)
2011. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

első vagyok félre írtam...

*meleg vagyok

2011. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

ezt miért ideírtad???

tudósok a szüleid vagy mi???

2011. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mi bajuk a melegekkel, mit ártottak nekik. Aztán világosítsd fel őket, hogy ez genetika, nem választás kérdése, tehát ők "csináltak" ilyenné.
2011. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nyugi...Nagylevegő, és csapj a "lecsóba". Kíméletesen adagold be a dolgot! Majd írd le mi volt!:)
2011. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem még várj ezzel a dologgal, 15 évesen még ki se alakult a rendes nemi indentitásod, lehet hogy csak a hormonok teszik.

Szerintem elötte mindenképp próbáld ki egy csajjal is a kapcsolatot, és ha tényleg nem élvezed, na akkor mondd el a szüleidnek :D

2011. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

16.08 Mit probáljon ki ha nem érdeklik a nök, te okoska? Te miért nem probálod ki fiuval hátha bejön? na miért nem?

Még ne mond el a szüleidnek mert nagyon korai, annak ellenére hogy nem fogsz megváltozni, mert ha mindig is a fiuk érdekeltek akkor azok is fognak. Ettöl még élhetsz értékes életet.

2011. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el mindenképp, mert utána ebből már csak a baj lesz. és az "előadásmódot" meg neked kell megtervezned a szüleidet ismerve.
2011. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
sztem ne mondd el nekik még.majd később,ha érzed h már vmi alakul.
2011. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!