Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú létemre azt sem értem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre azt sem értem, ha egy lánynak hosszú körme van, az nem zavarja a masztizásban, vagy a popsija törlésében?

Figyelt kérdés
Hihetelen számomra, ahogy néha hosszú körmű lányokat látok, hogy csinálják, hogy ne sértsék meg a puncit, vagy a papír ne szakadjon el popó törlése közben?
2011. jún. 29. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lány létemre én sem értem, mi a jó a fél centinél hosszabb körömben! :D

Addig még egész jól lehet bírni vele, én nem sértem meg magam vele. Egyébként ők sem a hosszabbal, ha megszokják.

(Bár az egyik jóbarátnőm miután csináltatott magának műkörmöt, kíváncsiságból, rá két napra elment atlétikázni, edzeni, ráejtette a kezére a bőröndjét és zutty, letört... onnantól kezdve nem akar műkörmöt.)

Azért nyilván aki nagyon hosszú körmöket hord, tudja, mennyire óvatosan fogjon meg dolgokat.

2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fél cm köröm még hagyján, de a 2 cm körüli, szerintem veszélyes, mindenféle téren. Elképzelhetetlen számomra, hogy fogják meg vele a wc papírt, hogy a popsijukat megtöröljék......? A szex-ben is hátráltat szerintem....., el képzelem, hogy megsérték a ......at a játék hevében......, kegyetlen...
2011. jún. 29. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem értettem, de egyszer megnővesztettem a körmöm és semmi gond nem volt - masztinál sem :P nem tudom miért, talán ahogy nő a köröm szép lassan úgy szoktam hozzá, szóval nem volt probléma, nem sért meg semmit, lehet vele jól bánni, bár sztem a műkörmökkel nem annyira.
2011. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a saját körmeim nagyon erősek és egészségesek, gond nélkül megnőnek 1 cm-re is, és a fenn említett, vélt problémákkal még nem találkoztam :) Nem hátráltat semmiben. Nem, a szexben sem, sőt! Mikor beletúrok a párom hajába, vagy finoman végigkarmolom a hátát...nincs ellenére ;))
2011. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk felsérteni lehet azért nem sérti fel a puncit, mert azzal a korommel foglalkozva van. Nem olyan mint amikor egy fiú lenyírja olloval és egy napig érdes, karcol, ,,éles,,. A nok azt szépen lereszelik, lakkozzák, stb.
2011. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 2 napig bírtam műkörmöt hordani, mikor kipróbáltam. Többé soha a büdös életben nem csináltatok. Semmit nem tudtam vele normálisan csinálni, azon kívül, hogy láttam néhány embert is, akik érdekesen néztek rám, mikor pl. nem tudtam begombolni a mellemnél az inget egyszer, a nagy körmöm miatt, mikor a buszon kigombolódott. Hát valóban csodás dolog, sőt, már a látványától is irtózok, szerintem gusztustalanul természetellenes. (Persze a nagyokról beszélek, ha valaki mondjuk a saját körmére csináltat megerősítésként, az egészen más.)

22/L

2011. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar semmiben, sőt inkább az fura hogyha levágom. Utána tök érzékeny lesz és nem tudok normálisan megfogni semmit.


20/l

2011. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nő létemre én se tudom mi ez a nagy divat v mi a fene a ,,macskakarom" iránt. Őszintén szólva sokszor találkozok ilyen nővel a buszon, van egy 2-3 centis körme, teljesen kihegyesítve. Ami le van reszelgetve négyzet alakúra meg ilyenek az nem zavar (bár szerintem csúnya)De ezek a karmok iszonyatosak xD Én meg menekülök előle a buszon, mert azon parázok mi van ha fékez a busz és kikaparja a szemem xD


22N

2011. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!