Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam a francba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam a francba ezt a dolgot vagy tartsak ki mellette?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy 17 éves vagyok és még szűz vagyok.ÉS valahogy úgy vagyok vele hogy ez addig marad úgy amíg nem találok egy normális partnert.De egy éve lett volna esélyem elveszíteni de úgy voltam vele hogy inkább legyen később partnerem. De lehet nem csinálom jól . Valahogy mindig egy olyan lányra várok aki még nem jártas ebbe a világ és egymással tapasztaljuk ki ezt az egészet .Egyre kevesebb az ilyen .Szerintetek tartsak ki emellet a dolog mellet vagy lépjek a könnyebb utakra?
2011. jún. 29. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne ahhoz kösd, hogy mennyire tapasztalt a másik, hanem ahhoz, hogy mit éreztek egymás iránt...
2011. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hol laksz? :O

amugy előző válaszoló megmondta amit kell :D

2011. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VODKA0710 ***** válasza:

Én is valami hasonló ideológiát gondoltam ki magamnak. Tehát szerintem jó ötlet.

Megj.: És-el és De-vel nem kezdünk mondatot. 3-iknál már belezavarodtam :D

2011. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem vagyok ilyen helyesírás téren a toppon . Arra gondoltam főleg hogy nem egy alkalmi partnerrel akarom elveszteni hanem valami komoly kapcsolatba ami ezután is folytatódhat , de egyre nehezebb ilyen dolgok mellet kitartani .
2011. júl. 2. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!