Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokat azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságokat azok amelynek vonzónak találnak a nők?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hátmondjuk szeretik a vastag pénztárcát.
2011. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
magabiztosság,humor,kedvesség,figyelmesség,megértés,őszinteség
2011. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Udvariasság, jó humorérzék (mértékkel). Hirtelen ezek jutottak eszembe, amik számomra vonzó tulajdonságok.
2011. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Őszinte, megértő, humoros, egyéniség, lazaság (magabiztosság), de még szóba jöhet a relytéjesség, kiszámíthatatlanság, bár ezek lehet hogy csak nálam vannak így. :)

20/L

Az első 3 tul. szerintem sok lánynak vonzó.

2011. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

vonzó arc, magasság, humor, kedvesség...


de amúgy ezt így nem lehet leírni. ha meglátom és azt érzem hogy "wáá, hűűű" . talán ez a kisugárzás...

2011. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ész.
2011. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 morcoska ***** válasza:

Hát nem tudom hogy a többi lány mit gondol vagy mik azok a tulajdonságok amik be jönnek nekik de nekem ezek fontosak: kedvesség, nyiltság, öszinteség és nem árthatnak tiszta fogak. Bocs hogy ezt mondom de tapasztalat.

És az udvarasság. Engem például borzalmasul zavar ha a fiú elöttem megy be mondjuk az étterembe és nem nyitja ki nekem az ajtót!

2011. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak a magam nevében beszélhetek, de én szeretem, ha egy férfi magabiztosnak tűnik. Ez talán elég erős így, mert nem azokra gondolok, akik fennhordják az orruk, hanem akiken látszik, hogy jól érzik magukat a bőrükben, nem összegörnyedve, hanem szép egyenes tartással közlekednek, és látszik rajtuk, hogy boldogok. Ez szerintem nagyon fontos így első blikkre, függetlenül attól, mennyire vonzó az illető. Egyébként is, ha az ember magabiztos, vonzóbb a másik emberek számára. Lehet, hogy nem vennék észre egy amúgy nagyon helyes srácot, akiről lesüt az önbizalomhiány, egy kevésbé vonzót pedig igen, ha kedvesnek, mosolygósnak tűnik.

Ebben gyakorlatilag benne van minden, ami elsőre kell, mert a becsület, hűség, tisztelet, szeretet már a későbbiekben derül ki, amikor kicsit ismered már az illetőt... De igen, nyilván ezek is fontosak, nagyon is. :)

2011. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

okos, laza, vicces...de mindenekfelett természetes, aki nem játssza meg magát.

őszinte, és érdekes

20/L

2011. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Humor, figyelmesség, ápoltság.
2011. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!