Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokat azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságokat azok amelynek vonzónak találnak a nők?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, hogy értelmes, művelt, intelligens legyen, akire fel tudok nézni. Szóval valami "he nézzed mán" kaliberű pasitól sírva menekülnék. Arra már rájöttem, hogy nem annyira a külső számít. Eddig azt mondtam volna, hogy az ideálom, gebe, alacsony, nagy, horgas orral, lehetőleg borotvált kopasz vagy hosszú hajú legyen, max. 10 évvel idősebb, erre megtetszett egy 28 évvel öregebb, magas, kövér. Nekem is elég érdekes ízlésem van :S Persze az is fontos, hogy tetsszen, de inkább kedves, humoros, esetleg titokzatos legyen, mint bunkó, macsó.
2011. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem külsőre: vonzó arc(kell, hogy valami megfogjon az arcán, pl a gyönyörű szeme), izmos kar(értsd: éppen, hogy egy kevés, szóval ne legyen vézna), szép fogak.

Belsőre: mindenek előtt tiszteljen és becsüljön, aztán őszinteség, udvariasság, humorérzék, és azért legyen intelligens is(bunkókból nem kérek).

2011. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én speciel szeretem, ha férfias, határozott, gyengéd, figyelmes, kulturált, vannak céljai az életben, jó kiállású

20L

2011. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

2253:


Én húsz év alatti lányra tippelek téged. :))


Mert a nők idővel nem szőke herceget akarnak, hanem egy normális férfit.

Persze, javítsatok ki ha nem így van. :P


Egy 16 éves srác.

2011. jún. 29. 23:29
 16/17 anonim ***** válasza:

22:53nak tényleg lesznek még csalódásai az életben:)

Tényleg fontos az arc, a tekintet, a kisugárzás, de azért ha valakinek nagyon jó a személyisége az is meg tud szépülni a párja szemében. Szerintem őszinteség (ha valamit elbaltázott mondja meg), bizalom (elmehet akárhová, ha van bizalom nincs féltékenység), humorérzék (mert miért ne), személyiség (legyen kicsit karakteres, sokan beleesnek abba a hibába, hogy kicsit koppintanak másról, beszédben/stílusban), fejezze ki az érzéseit (ha mérges rám mondja meg, bármi baja van szóljon nyugodtan) ÉS ha ezek megvannak, viszonozva lesz. Legalábbis egy normális kapcsolatban. Külső nem hiszem h most itt számítana, amint mondtad nem a herceget keressük. Legyen ápolt, a többi meg egyénfüggő.:)

2011. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%
Magasság, vonzó külső, sok pénz.
2011. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!