Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja egy lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja egy lány, hogy fél, retteg tőlem. Ezt most én higgyem el?

Figyelt kérdés

elég laza, poéngyáros lány, általában kijön mindenkivel... akkor tőlem miért retteg, miért fél?

mikor meglát, alig bír a szemembe nézni, elcsuklik a hangja, néha kicsit remeg, félrenyel, bugyután vigyorog, össze-vissza beszél, alig hallatszik a hangja...

miért csinálja ezt???

nem bántottam soha.


2011. jún. 30. 07:48
 1/10 A kérdező kommentje:
hozzáérek, teljesen magán kívül van, múlkor azt hittem, szívrohamot kap.
2011. jún. 30. 07:57
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mem fél.

Ha tetszik neked, jó esélyed van nála.

Ha nem, ijesztgesd nyugodtan, jó poén (egy darabig).

2011. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de miért csinálja, ha -elvileg- nagyon nem jövök be neki?
2011. jún. 30. 08:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod h inkabb bejössz neki?Nagyon szerelmes lehet beled hogy igy viselkedik.
2011. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor vajon miért tér ki minden olyan esemény elől, amikor kettesben lehetnénk?
2011. jún. 30. 08:27
 6/10 anonim ***** válasza:

mert zavarban van

vagy nagyon utál vagy nagyon tetszel neki (köztes eset nincs)

próbálj finoman puhatolódzni az ismerőseinél (ha ismered őket)

ha velük jól kijössz, akár segíthetnek is.

2011. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyszerű a válasz : mert csaj

1 egyszerű példával le vezetem: ha mi hím egyedek azt mondjuk csá: akkor azt a másik hím egyed úgy értelmezi h köszöntek neki

ha 1 nőstény egyed azt mondja 1 másiknak hogy csá akkor az úgy értelmezi h ez a büdös paraszt le se szar csak muszájból van velem stb :D

így ha egy hím egyed csá-val köszön a nőstény egyednek akkor az 1 büdös paraszt lesz :D

a nőstény egyedek azt hiszik h mi ezt tudjuk is értelmezni [h 1 szónak minimum 10 mögöttes tartalma van ami egyenként úgy 5 mondat] (szerinted 1 wc szünet alatt miért tudják ki beszélni az előző 20 pasit és 3 évet ? pont ezért :D)

ez azért lehet mert amíg a hímek annó vadásztak és ha azt mondták h döfd le akkor le döfte addig a nőstények gyűjtögettek és volt idejük ilyen hülye jel rendszereket kifejleszteni :)

2011. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez egy kamu egónövelő post, minden ember képes felfogni, hogy ez a viselkedés a nyilvánvaló szerelem jele.
2011. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem, mert ellentmondásos az egész..
2011. jún. 30. 08:37
 10/10 anonim ***** válasza:
mi ezen a zavaros ? ha félne elfutna :)
2011. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!