Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire előítéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire előítéletesnek lenni velem szemben? Mindig csak b-sztatnak, és ott okoznak kárt nekem, ahol csak tudnak. Miért?

Figyelt kérdés

annyira nem azt látják az emberek, lányok, aki vagyok.

annyira... állatnak néznek, vagy nem is tudom, akivel mindent meg lehet tenni, akivel nem lehet beszélni, aki egy hatalmas nagy szemét, akivel úgy szúrhat ki az ember, ahogy akar.

egész egyszerűen nem bírom már ezt elviselni, ott tartok, hogy nem akarok emberrel beszélni, nemhogy lánnyal, mert félreértenek, olyanokat magyaráznak be tetteim mögé, szándékokat, amik nincsenek is ott.

gonosznak, aljasnak látnak, pedig nem vagyok az.

képesek félreértések miatt bajt okozni nekem, olyanokat, amiket hatalmas nagy erővel kell, hogy kijavítsak...

pedig én nem akarok senkinek semmilyen rosszat.

miért feltételezik nálam a legrosszabbakat? miért nem játnak utána annak, hogy én vajon tényleg rosszat akarok, vagy csak úgy gondolják? mert emiatt is vertek már meg tömegesen. mert megrögzötten hitték, hogy én rosszat akarok... pedig szó nem volt róla...


2011. jún. 30. 14:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
sztem 16-18 lehetsz
2011. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Abból ítélve, maiket lírtál, vagy mocskos nyomorékok között vagy és akkor őszintén nagyon sajnállak, vagy pedig tényleg furcsán fejezed ki magad, csak észre sem veszed...

Mióta ilyenek veled az emberek??

Mi válthatta ezt ki??

Nem hiszem, hogy téged csak úgy megvernek, mert célzol rá, hogy valami szemét valakiről képet akar felrakni... Ez biztos így volt??

Küldenél magadról képet??

2011. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok csak lány vagyok:) nekem a vicceimet szokták félreérteni

nagyon sokáig zavart,hogy mindenért magyarázkodnom kellet,aztán eljuttam arra a szintre hogy márcsak azért is csinálom,így szelektálom az embereket,aki elfogad ilyennek aki vagyok az szeret igazából és az a barátom:)

21 évesen most már tudom hogy álljak az emberekhez,és van sok barátom is...

2011. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

18nál több vagyok pár évvel. régen nem voltak velem ilyenek az emberek, körülbelül pár éve alakult ez ki, azelőtt inkább magamnak való voltam. tehát, amióta jobban "aktív" vagyok. így volt, nem hittek nekem, én pedig nem kevésszer hangoztattam, hogy ugyan nézzék már meg azokat a képeket, mert nem viccelek. hát ez lett a vége.

hmm. miért vágysz ennyire képre?

na igen, a vicceim... a vicceim miatt kis híján volt már rendőrségi ügy is, pedig nem volt rasszista, amibe mondjuk bele lehetett volna kötni...

2011. jún. 30. 15:29
 15/18 anonim ***** válasza:

most már én is kiváncsi vagyok!

képet képet!:D

2011. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
képet
2011. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinálhatsz...már bocs. Nem lehet, hogy mindenki hülye körötted...valamit csak félreértenek.


azt azért nem tudom elhinni, hogy "csak" beszélgetsz egy lánnyal, és azt hiszi meg akarod erőszakolni. (pl miből hitte ezt?) Ahogy egy viccre sem szokott ugrani a rendőrség. :S

Rossz a testbeszéded? Vagy nem tudom.

2011. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na mondj már egy viccet kérlkek:)
2011. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!