Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire előítéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire előítéletesnek lenni velem szemben? Mindig csak b-sztatnak, és ott okoznak kárt nekem, ahol csak tudnak. Miért?

Figyelt kérdés

annyira nem azt látják az emberek, lányok, aki vagyok.

annyira... állatnak néznek, vagy nem is tudom, akivel mindent meg lehet tenni, akivel nem lehet beszélni, aki egy hatalmas nagy szemét, akivel úgy szúrhat ki az ember, ahogy akar.

egész egyszerűen nem bírom már ezt elviselni, ott tartok, hogy nem akarok emberrel beszélni, nemhogy lánnyal, mert félreértenek, olyanokat magyaráznak be tetteim mögé, szándékokat, amik nincsenek is ott.

gonosznak, aljasnak látnak, pedig nem vagyok az.

képesek félreértések miatt bajt okozni nekem, olyanokat, amiket hatalmas nagy erővel kell, hogy kijavítsak...

pedig én nem akarok senkinek semmilyen rosszat.

miért feltételezik nálam a legrosszabbakat? miért nem játnak utána annak, hogy én vajon tényleg rosszat akarok, vagy csak úgy gondolják? mert emiatt is vertek már meg tömegesen. mert megrögzötten hitték, hogy én rosszat akarok... pedig szó nem volt róla...


2011. jún. 30. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem Cs. R. a monogrammod?
2011. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ami a legjobb, ha én állok valami ötlettel elő, vagy "magvas gondolattal", kiröhögik, lenézik, sz*rba sem veszik..

ha pedig más mondja ezt, akkor máris mintha egy... nem is tudom, valami hatalmas felfedezés lenne.

2011. jún. 30. 14:39
 3/18 A kérdező kommentje:
nem, nem az.
2011. jún. 30. 14:40
 4/18 anonim ***** válasza:

Pontosan miért is vertek meg téged??

Mit értettek félre??

Írj kérlek példákat..

Miért gondolják, hogy rosszat akarsz???

mindenki?

2011. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mimano ***** válasza:
Pedig valamit rosszul csinálsz, ha mindenki így kezel. Nem biztos, hogy a környezeteddel van gond, gondolkozz el rajta, miért láthatnak ilyenne.
2011. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

mondok példát.

hallottam valamit a lánnyal kapcsolatban, hogy valaki vissza akar élni képeivel... ez valamiért úgy jött le másoknak, hogy ÉN akarok visszaáélni a képeivel, egyrészt, másrészt meg az jött le nekik, hogy be akarom feketíteni... és ezért megvertek.

pedig a totális jóindulat, segítőszándék volt bennem.

de nem, én ittam meg a levét, aztán persze végül a képek is napvilágot láttak, és ha nem nyögi ki a csaj, hogy ki volt, aki a képeket felrakta, még azért is megvertek volna, hiába bizonygattam, hogy én segíteni akartam.

2011. jún. 30. 14:42
 7/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
tippelj.
2011. jún. 30. 14:44
 9/18 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Amúgy egy jó tanács: ne foglalkozz mások dolgaival,még ha a jó szándék vezérel akkor se!

2011. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

tippelj..

csak tudod az a gond, hogy gyakran, ha nem akarom, akkor is céltáblává válok. meg tudom védeni magam, de nem akarok egész életemben magyarázkodni, védekezni, és nem lehet elviselni, hogy azért néznek le, azért ártanak nekem, ami miatt nem is kellene - egész egyszerűen nincs alapja.

például volt egy lány, nagyon szerettem. azt hitte, hogy meg akarom erőszakolni, és minden megnyilvánulásomból kiforgatott valamit, hogy rámutasson, tényleg erőszakolni akarom...

2011. jún. 30. 14:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!