Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek számít a méret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek számít a méret? Lefeküdnétek egy olyan pasival akinek 14cm a pénisze?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 15:25
 1/10 TOMAtm ***** válasza:
86%

Te mekkora f*sz vagy! nem úgy kell odamenni egy csajhoz h :szia 14cm a p*csöm,azért lefekszel velem majd?szerintem simán pofánb*szna akármelyik csaj.de még énis,ha a hugom azt mondaná h ilyen dumával mentél oda.

szóval hamár ágyba kerülsz egy lánnyal akkor nem azt fogja nézni h mekkora a kis pisilőd.

2011. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
LÁny vagy?... nem akkor minek írsz?
2011. jún. 30. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vágsz fel vele.. :P

Aki emiatt nem akar lefeküdni veled, az nem szeret. :P

Amm meg mi a fenének hirdeted h kicsi? :/

2011. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik...
2011. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Folyton megteszem a párommal. :P
2011. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Áruld el mi bajod a 14-el? Jobb lenne ha 25 lenne és a csajok fele meg se engedné, hogy berakd neki. Meg jobb lenne ha folyamatosan figyelni kéne, hogy ne told fel a mandulájáig? Komolyan unatkoztok azért foglalkoztok ilyen baromságokkal.
2011. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én még férjhez is mentem egy ilyen pasihoz, tökéletesen kielégít, nem kell akkora péló mint a lónak. Meg tud úgy döngetni, hogy még fáj is néha, a méhszájam...csak póz kérdése meddig érsz el egy lányban..
2011. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
41%

Szia! Az én barátom pénisze 18 cm. Volt egy pasim, akinek 14-ese volt. Sajnos ő nem tudott úgy kielégíteni. Én a helyedben beszélnék vele egy péniszimplantátum behelyezéséről és akkor boldogabbak lennétek.

Remélem segítettem.

L/14

2011. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
L614, pasija dákója 18 -,-
2012. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hat persze ;)
2014. ápr. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!