Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez működhet? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez működhet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már régóta chatelek. Neki viszont most bnője lett. Én szerelmes vagyok belé, de Ő még a barátom szeretne maradni. Vajon ki tudok majd úgy szeretni belőle, ha sokat beszélünk? Vagy inkább most hanyagoljam ezt a dolgot?
2011. jún. 30. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem... Ez nem így megy.. Ha továbbra is beszéltek akkor csak mégjobban fogsz kötödni hozzá...
2011. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe kerültem nemrégiben. Mi teljesen megszakítottuk a kapcsolatot, és szerintem jó így (ha már nem maradhat minden a régiben). Hiányzik ugyan, de idővel elhalványul majd az érzés. Annak meg nincs értelme, hogy a nyálamat csorgassam utána, amikor úgysem lehet az enyém.


27/F

2011. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az 1. hozzászólóval.
2011. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

:D figyi én is most bolondítottam két csajt, az egyikkel összejöttem a másik már nem is érdekelt, rá két héttel dobtam és a másik után mentem.

Szerintem ne hanyagold el mert ha csalódni fog egyből a hozzá legközelebb állóhoz megy.

Tapasztalat.

2011. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam
2011. júl. 1. 09:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Most akkor ezek után milyen gyakran írjak rá? Mert eddig minden nap beszéltünk, de most hogy legyen? Nem szeretném zaklatni, de azt sem szeretném, hogy elfelejtsen...
2011. júl. 1. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű, ne írj rá, ha olyan jó barátok voltatok majd ő rád ír :) hidd el!
2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg ír :)
2011. júl. 3. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
na ;) :D akkor sok sikert :P
2011. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!