Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtetek meg az első barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 15:18
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
közöd?!?!?!?!
2011. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerek erdő közepén,leküzdöttem a trollokat,majd szerelembe estem a Szerelmemmel.Azóta is boldogan élünk,amíg meg nem.
2011. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy nyaraláson, 15 évesen, az ország két különböző végéből... 3 évet voltunk együtt :)
2011. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy osztályba jártunk általánosban, 10-12 éves korunkig voltunk együtt :)
2011. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Wowban egy klánban voltunk.
2011. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten. Felvett engem MSN-re, mert nagyon megtetszettem neki egy közösségi oldalon, és szimpatikusnak talált.Úgy gondolta érdemes lenne engem megismerni jobban, mert illenénk lehet egymáshoz. Ezután sokat beszéltünk minden este, és rájöttünk, hogy szeretjük egymást. Utalgattunk néha rá, és végül mikor már nem bírtuk így tovább, kimondtuk egymásnak rendesen. 3 hónap beszélgetés után találkoztunk, és akkor sem csalódtunk egymásban se külsőleg, se belsőleg. Sose felejtem el azt a napot, nagyon jó volt. Én eléggé zavarban voltam. Ő is, csak rajta nem látszott. Ennek már 4 nap múlva pontosan 3 éve lesz. Még mindig együtt vagyunk:-)
2011. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
évfolyamtársak vagyunk. :D:D:D mindig előttünk írtak földrajzdolgozatot..én meg találékony vagyok és elkértem tőle a kérdéseket.. :D:D aztán már nem csak a föciről beszélgettünk,egyre többet lettünk együtt. :D
2015. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!