Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan ferfiaknak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan ferfiaknak, akik sokat adnak a kulsejukre, azoknak memnyire fontos, hogy a baratnojuk is nagyon sokat adjon magara, illetve, hogy olyan baratnojuk legyen, akire buszkek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ékezet? amúgy akkor elégé fontos, most egy jól kigyúrt gyerek, nem néz ki jól egy kicsit ducibb csajjal..
2011. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az eléggé az 2g
2011. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy csinos legyen!


Nem kellenek festet műkörmök, és ha kimegy az utcára akkor ne az otthoni szakadt cuccba menjen ki!


Az hogy otthon hogy öltözködik az teljesen mindegy!


Magyarul ne legyen koszos! :)


Látszódjon hogy szokott hajat mosni, meg nem piszkosak a körmei, meg nincs tele 2 kg zsírral a füle és nem árt ha nincs mák a fogai között.


DE!!!! Otthon teljesen mindegy!


Mert nekem nem csak kinyalva tetszik és nem csak talpig kinyalva szeretem!!!Otthon lehet gumicsizmában is :)

2011. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az előző barátom nagyon sokat adott magára, én akkor még teltebb voltam, meg nem is öltözködtem annyira nőiesen, de ő nagyon büszke volt rám, főleg az eszem miatt, és nagyon szeretett... inkább én gondoltam úgy, amit az első is írt, hogy hülyén festek mellette... de ez nem önbizalomhiány volt vagy ilyesmi, csak ténymegállapítás.
2011. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!