Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 nagyon aranyos baratom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 nagyon aranyos baratom, es probal rabeszelni a szex dolgara. En pedig meg egyelore nem szeretnem. Viszont felek attol, hogy ha hamarosan nem megyek bele, vagy elhagy, vagy megcsal majd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudna valaki valami olyan tippet adni, amivel peldaul a szex-es reszet kihagyhatnank, s megis teljes lenne a kapcsolatunk???
2009. márc. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret a barátod akkor megvárja amíg te is szeretnéd!!! Én is megigértem a barátnőmnek hogy addig nem lessz semmi amedig Ő nem szeretné!!Nekem még csak a gondolat se fordult meg még a fejembe hogy megcsaljam vagy hogy elhagyam!!! Am hány éves vagy?
2009. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Petting. Én 15 éves vagyok, és 18 éves barátom van... Ő nem siettet semmit. Megbeszéltük, hogy ő addig vár rám ameddig én akarom. Hidd el, ha ilyesmit kényszerből tennél meg, akkor lehet, hogy nem tekintenél vissza szépen a dologra, ami hát szépnek kell lennie. Ő is szűz, és mi még nem is lehetünk annyit együtt, mint szeretnénk mert a szüleim egyszerűen nem engednek hozzá, mert félnek, hogy megtörténik. Mégis vár rám. Ha valaki megcsal ilyesmi miatt, az nem szeret igazán.

Beszéld meg vele! Ha elutasító és szexet szeretne akkor lehet, hogy nem is szeret igazán... Bár a te döntésed.

2009. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha megmondod, mennyi ideje jártok, egyszerűbb lesz tanácsot adni.

Csak egy példa:

Ha 1 hónapja jártok, akkor értem, hogy nem akarod még... bár nem teljesen, de megpróbálom érteni.

Ha 6 hónapja akkor nem értem.


Ha írsz többet, van még ötletem, csak nem akarok vaktában lövöldözni.


25/f

2009. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont felek attol, hogy ha hamarosan nem megyek bele, vagy elhagy, vagy megcsal majd"...Amíg így gondolkozol, addig a párkapcsolathoz sem ártana felnőnöd, nem csak a szexhez...Egyértelmű a képlet: ha nem vár, nem is szeret.Másrészt meg van szád, akár szólhatnál is neki, hogy bocsi, most még nem akarom, kérlek ne erőltesd...Harmadrészt a szexuális élet pettinggel kezdődik, nem durr bele a közepébe...Ti melyik lépcsőfokon tartotok?
2009. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a gyors valaszaitokat...:) Amugy mindossze 16 eves vagyok, a baratom viszont egy 18 eves srac, aki eddig aktiv nemi eletet elt... Amugy 2 honapja vagyunk egyutt...

Es nem az, de meg egyelore O is mondta nekem, hogy ha nem akarom, O nem eroltet, sot! :))

Es nem tudom, de 3 honapig kitartoan fuzogetett...:P

Aztan nagy kesore sikerult megfuzzon...:) De komolyan mondtam, nagyon rendes srac, aranyos, es ugy nezem szeret...:) No, akkor ennyi...:D asszem mindenre valaszoltam...:)

Megegyszer koszi! szijasztok!:D

2009. márc. 28. 17:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj, es petting volt mar... vagyis nem tudom igazan, azt hiszem... mindenhol volt mar simogatas, csokolgatas, s ilyesmik, csak nem volt meg az alsonemu lekerulese! Es nem is szeretnem!:P
2009. márc. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!