Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, nem tudok rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, nem tudok rajta kiigazodni. Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel háromszor taliztunk már. Az első talit 1 hónap várakozás követte...:/ Aztán most se nagyon tudom hova tenni, mert nem mindig keres, csak 2-3 naponta rám ír msn-en, nem is hív, se egy sms ..semmi. Most is elutazott, de nem mondta volna, hogy találkozzunk előtte. Ha rám is ír, alig válaszol, és ezt szóvá is tettem neki, de nem érti. O.o

Pedig a randik is tök jók voltak, ő is mondta milyen jól érezte magát velem. 23/L


2011. júl. 1. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a randik jók voltak, de úgy néz ki, nem érsz annyit, hogy teperjen utánad. Inkább nézz más partner után.
2011. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet melletted még vagy 3 lánnyal randizik. aztán majd esetleg választ egyet. amúgy ha az első randit 1 hónap várakozás követte az már eleve gyanús.
2011. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
volt egy haverom aki neten szedett fel csajokat, minden hétvégén mással randizott aztán ha épp nem volt csaj az adott hétvégére akkor előszedett egy régebbit. csak nehogy te is így járj.
2011. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy van még pár barátnője veled párhuzamosan.
2011. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekben a helyes válasz: találsz te ennél jobbat is. Bár én úgy vagyok vele, ennyi defektes pasit elképzelni sem tudtam. Már alig látok normális férfiként üzemelő hapsikat. Épp ezért mélységes tiszteletem az övék. És persze, keress egy normálisat.
2011. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem lapát!
2011. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván nem te vagy az egyetlen, meg még ő se tudja mit akar. egyelőre nem komolyak a szándékai, ha így érthető.


32/N

2011. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!