Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Megkérdezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Megkérdezzem?

Figyelt kérdés
Kb. 3éve ismerkedtem meg a legjobb barátnőmmel, 2 és fél évig csak ugy elvoltunk egymással beszélgettünk néha de az utóbbi hónapokban nagyon közel kerültünk egymáshoz szinte már rossz ha nem látjuk egymást. Mindig mondjuk egymásnak h Szeretlek és mindig ölelget de én már ugy érzem h többet érzek iránta mint szimpla barátság nem tom h most leszbi lettem vagy mi de mindig hiányzik. És nem merem megkérdezni tőle h ő is így van-e mert lehet eltávolodik tőlem.
2011. júl. 2. 20:16
 1/4 anonim válasza:

Lol,ez termeszetes minden lanynal,legalabbis sztem. :D

Az en baratnoim is adnak puszit es olelgetnek. :D

2011. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tom xD remélem. köszi
2011. júl. 2. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát... nem akarok vészmadár lenni, de én is ugyan ezt éreztem mindig amíg a (volt) legjobb barátnömmel nagyon jól megvoltam... Akármikor ha nem találkoztunk egy darabig hihetetlenül hiányzott és sokszor gondoltam rá.. túlzottan ragaszkodtam hozzá..


Ebben csak az a különbség, hogy én leszbikus vagyok... Semmi se lehetett volna köztünk és én nem is akartam volna, de nem tudtam parancsolni az érzéseimnek..


Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy nem kell megijedni egyböl, de az se kizárt, hogy talán másképp vonzódsz hozzá...


17/L

2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az utóbbi bizonyul igaznak, akkor jobb ha nem említed neki... Eltávolodás lehet belöle sajnos :/
2011. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!