Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, h szeret, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, h szeret, de csak barátság, vhogy nem megyunk tovabb. megkerdezzem, h le e fekszünk? :D

Figyelt kérdés

szoval...van egy srac,akivel baratok avgyunk...de nem azok a hüdejo barátok,h sülve főve egyutt logunk. joba vagyunk,hülyülünk sokszor. de erzem,h ő is többet erez,jelez is,de sztem fel,h visszautasitom..... lehet vele mindenrol beszelgetni,pl. a haverokkal hülyülunk a sex temaban is :D

ő is szüz,me enis....megkerdezzem tőle,h le e fekszunk egymassal? csak ugy huylesegbol,vagy mintha komolyan kerdeznem,ha meg visszautasitana,akkor meg poent csinalnek belőle........ugy sejtem,bejövök neki:D de megis bennem van az h ő sem szeretne tovabblepni,de jarni en sem szeretnek....

köszi az ertelmes valaszokat;) :*


2010. dec. 23. 21:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirasi hibakert :S
2010. dec. 23. 21:58
 2/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan kérdezd meg hogy: van kedved szex-elni :D?

vagy.. mikor vele vagy mondhatod hogy olyan szexelhetnékem vagy vagy de vágyok most egy jó szexre

nem lesz semmi baj :D

2010. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Funktasztikus ***** válasza:
ugy kérdezd meg elöször is hogy lefekszünk-e:) nem hogy le e fekszünk..:Dmeg ilyet e kérdezz mert bekerget az elsö bokorbaxD
2010. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem ne kérdezz ilyet. Hány évesek vagytok? Így akarod elveszíteni a szüzességed?
2010. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

22:06

Esetleg már nem szűz..

2010. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az első kettőnek köszi:D

majd megprobalom:P

csak most van egy kis cikis helyzetem(nemannyiragáz)...talan majd maskorxD

2010. dec. 23. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:

mennyi idosek vagytok?

amugy kerdezd meg tole. de ha te nem akarsz jarni vele, minek akarsz lefekudni?

2010. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Pestiek vagytok?
2010. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hat ha most leirom a korom,mindenki lehord mindennek,de mind1:D

15

nem pestiek:D

2010. dec. 24. 14:02
 10/11 A kérdező kommentje:
meg nem kerdeztem meg :( :D
2010. dec. 29. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!