Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud egy nő olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy nő olyan pasival komolyan tervezni, akiről nemrég még azt mondta "Semmi baj vele, de valamiért nem fogott meg"?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyunk, kedves, aranyos csajszi, jól kijövünk egymással, őszintén megkedveltem. A múltkor beszélgettünk és elmesélte, hogy vissza akar menni az exéhez, mert még mindig őt szereti, és bár a jelenlegi pasija, akivel akkor 2 hónapja voltak együtt, nagyon kedves, aranyos, meg látja rajta hogy mennyire szereti őt stb, de valahogy mégse fogat meg igazán, és rájött, hogy ő a régi pasiját szereti és vissza akar hozzá menni. De a srác nem akarja elengedni. Én az exet nem ismerem, csak a jelenlegi pasiját, és ahogy dumáltunk elejtettem egy félmondatot véletlen, hogy nem értem őt, mert a jelenlegi párja szerintem szuper pasi. Erre rögtön levágta ebből a félmondatból, hogy tetszik nekem a pasija. Mivel rákérdezett, beismertem,, hogy tényleg, már akkor is tetszett mikor ők nem is voltak együtt. Erre ő azt mondta, hogy akkor hajtsak rá nyugodtan, ő örülne neki, ha mi összejönnénk, egyrészt boldogok lehetnénk együtt aminek örülne, mert mindkettőnket kedvel, másrészt legalább így hamarabb leszállna róla. Ezek után ma összefutottam vele pár közös ismerős társaságában és totál ledöbbentem, mikor szivecskémként emlegette ugyanazt a pasit akit könnyedén lepasszolt volna nekem alig egy hónapja, aztán a beszélgetés során kiderült, hogy összeköltöztek és együtt nevelik a lány kisfiát is, és közös jövőt terveznek. És boldognak tűnt, aminek örülök, mert mint mondtam megszerettem ezt a lányt. Csak nem értem, hogy változhatott meg ennyire a dolog.
2011. júl. 2. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak nem kerget el egy odaadó fejőstehenet, akinek még szerelmet vallani sem kell, hogy segítsen nevelni más gyerekét.
2011. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy picit nekem is ilyen érzésem van. És sajnálom a pasit, mert mi van, ha pár hónap múlva rájön, hogy mégis a másik kell neki és otthagyja, ő meg addigra még jobban belezúg és totál összetöri a szakítás. Persze lehet, hogy tévedek és együtt lesznek évekig vagy örökre.
2011. júl. 2. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz is olyan buta, hogy kidobja egy kalandért, az úgysem tart sokáig, pár hét múlva majd visszakönyörgi magát.
2011. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem, hogy kikéred mások véleményét, de miért nem kérdezed meg magától a lánytól is, hogy mit miért? Egy hónap alatt sok minden történhetett, lehet, hogy átértékelt pár dolgot, de lehet az is, hogy igaza van az elsőnek. Ezt egy beszélgetésből nyilvánvalóan le tudod szűrni, természetesen négyszemközt. Azt sem tartom kizártnak, hogy neked nem szerette volna átengedni a pasit, ezért is váltott komolyabb kapcsolatra vele. Nem tudhatod, amíg őt nem kérdezed, szerintem
2011. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!