Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nem a nők miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem a nők miatt ilyenek?

Figyelt kérdés
Sok nő megalázkodik, első randin mindent megenged, internetes oldalakon mutogatják magukat.A pasik válogathatnak, miért kéne erőlködni valakiért, ha simán 10 nőt kap kényelmesen.
2011. júl. 3. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyenek? Nem értelmes a kérdésed. Férfi vagy?
2011. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi ilyen.Az én párom kivétel és ismerek még sok más férfit akik tisztelik a nőket.

Nem tudom mért általánosítassz.

Velem merne így bánni egy pasi,az lenne az utolsó együtt töltött percünk.

Még hozzátenném,hogy nem minden nő könnyen kapható és nem minden nő mutogatja magát.Aki mégis,az meg gondolom számol azzal,hogy k.vaként kezelik majd.

Egyszerű.

2011. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:

szerintem a legtöbb férfi élesen elkülöníti az "egy menetre jó lesz" és az "ő lesz a feleségem, a gyerekeim anyja" típusú nőket (már az értelmesebbje, meg tudja különböztetni). akikrő l Te írsz, az az első típus :)


szóval szerintema ribik egy normális lánynak annyira "konkurrencia" mint egy motor egy traktornak. mindkettőre van igény, csak másra való :)


fiúk szempontjából fontos a rendeltatésszerű használat, mert ha ezt szem elől tévesztik, abból káosz lesz, félreértések illetve keserves csalódások.

2011. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Régen is kaphattak nőt ingyen és gyorsan.

Akkor is csak 1 éjszakára kellett nekik.

Én mint nő nem aggódom ezért, aki értelmes az tudja milyen nőt akar. Aki meg nem az nem érdekel

2011. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is van sok ellenpéldám,mint a párom is.Csak sok barátnőm egyszerűen kétségbe van esve, mert rengeteg fiúval találkoztak, akik szinte udvaroltatnak maguknak.
2011. júl. 3. 12:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért,de ezt muszáj megkérdeznem.

Napietus ezalatt mit értessz?

Olyan sokszor állítják szembe a rendes,feleségnek való nőket és az egyéjszakás,"rossz"nőket.

Nem fedheti a kettő egymást?

Nem lehet egy nő háziasszony,feleség,ugyanakkor egy k.va aki mindent megad a szerelmének az ágyban?

Ne vedd kötekedésnek,nem annak szánom,tényleg nem értem.

2011. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:

azt mondják, az igazi nő séf a konyhában, krva az ágyban és úrinő a társaságban.


namost a hangsúly azon van, hogy az ÁGYBAN krva, nem a társaságban :)


egyébként nálam is élesen elkülönült pasik terén a "komolyan gondolom vele" és a "szórakoztat, de nem tudom értékelni" típus.

2011. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ó igazad van,ebbe nem gondoltam bele.

Sok férfitól hallottam már,hogy azt mondták egy nőre(akár itt gyakorin is),hogy inkább feleségnek való.Ez olyan sértő,mintha Ő csak gyereknevelésre lenne jó.Nem értem,a szex mért ne lehetne jó egy tisztességes nővel.

De a Te álláspontod megint más.

2011. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem teljesen igazad van. Ha nem udvarolnának nekik a lányok, akkor hamar kiderülne, hogy hajlandó e küzdeni a pasi is a kapcsolatért, vagy már annyira hozzászokott, hogy csak lány akarja elcsábítani őt, hogy majdnem reménytelen eset. Szóval ez a nők hibája, azért a pasik nagy része hajlandó végigjárni a rögösebbik utat, ha úgy érzi, hogy egy lányért nagyon megéri, de ha nincs erre szükség, akkor miért tenné? 23L
2011. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 .Daniel. ***** válasza:
Én még nem láttam átfedést a kettő között. Persze nem csak a két véglet létezik viszont mi megtudjuk különböztetni a két végletet.:) Nem attól leszel k*rva ha az ágyban vad vagy és mindent bevállalsz hanem inkább nézd meg a mai tinip*csákat. Amúgy a kérdést én sem értem :)
2011. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!