Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem baj, ha kulcsot adok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj, ha kulcsot adok a lelkemhez egy srácnak?

Figyelt kérdés

(nem ő ismer meg fokozatosan, nem kiderít bizonyos dolgokat rólam, hanem én mondom el neki, milyen vagyok)

Vissza fog ezzel élni? Bánthat később? Jobban tenném, ha vigyáznék? Nem igazán fair ugye? Nem bosszulja ez meg magát később?


2011. júl. 3. 12:44
 1/3 napietus ***** válasza:
attól is függ, mennyire ismered, mióta stb. azért csak óvatosan az információkkal...
2011. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ ezt milyen mértékben teszed. Ha egy "kapcsolatot" komolyan gondol az ember, akkor általában nem szokott a másik után nyomozni, illetve az is a fokozatos megismerés része, hogy elmondtok egymásnak ezt-azt. A kommunikáció mindennek az alapja. Egyáltalán nem baj, ha megosztasz a másikkal dolgokat, de azért ne vidd túlzásba! Az egy idő után igencsak idegtépő tud lenni, ha a másik folyamatosan beszél, nem hagyja szóhoz jutni a másikat, avagy csak olyan témát hoz fel, amihez a másik nem tud hozzászólni... Az sem jó ha ömlesztve rázúdítasz mindent! Mindennek megvan a maga helye és ideje, szerintem ezt érdemes megvárni!
2011. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 chocoholic válasza:
sokszor úgy érzi az ember, hogy jól esne valakinek teljesen kitárulkozni, meg hogy ő biztos más, őt biztos ténylegesen érdekli...de szerintem ezzel a lépéssel nagyon is a kezébe adod magad. én a helyedben vigyáznék. ügyesen be tudják vágni az emberek a póker arcot, ha kell.
2011. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!