Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek mennyi idő után illik kulcsot adni a lakásomhoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nem az időtőől függ.

Amikor már full megbízol benne:)

2009. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Attól is hány évesek vagytok, és mióta jártok. Például 16 évesen elég fura lenne:D Szerintem akkor adj neki kulcsot, ha már összeköltöztetek.
2009. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
erre nincs illemszabály. ez csak tőled függ. amikor már úgyérzed, h itt az ideje, akkor adj neki kulcsot.
2009. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14:59-esnek én 18 vagyok a barátnőm 15 és már lassan 1 éve együtt vagyunk....
2009. aug. 11. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
előszőr csak a sajátodnak mondott kulcsot add oda neki rövid időre,amíg te "elintézel vmit",aztán lehet ezeket az időket nyújtani,és ha még ekkor se bántad meg,akkor adj neki
2009. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én akkor kaptam mikor szükségem volt rá. Mikor már úgy is voltam ott sokat, hogy ő nem volt otthon. Egyébként hülyeség, hogy illik. Ez nem illik, nem illik kérdés. Ha nincs rá szüksége, akkor minek?
2009. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

erre nincs szabály...ez a te döntésed...ha úgy érzed...

legyen meg a bizalom, a szeretet...tedd fel a kérdést hogy hogyan éreznél ha bármikor feljöhetne...ha már ott várna téged...ilyesmi...

Vedd sorra miért lenne jó neked és miért lenne rossz...

Ne vedd félvállról vagy mert a barátnőd...

Ez a te személyes szférád...te a birodalmad...gondolkodj a fejeddel és érezz a sziveddel miközben döntesz..és ne hagyd ki egyiket se a döntésből...:D

2009. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyébként egy 15 évesnek nem adnék kulcsot... Jó, jó tudom, hamar érnek, okosak a mai lányok meg mit tudom én, de ha csak itt olvasgatok, tele van ilyenekkel, hogy álnéven próbáltam elcsábítani a fiúmat, meg ilyenek. Nem hiányozna nekem az, hogy ha eszébe jut benézzen jelek után kutatni, akár barátnőstől vagy ilyesmi...
2009. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egy 15 évesenk énsem adnék kulcsot.

ja és csak a saját lakásom kulcsát adnám oda, ami 100%-iG AZ ENYÉM, és nem szülőkkel együtt DE AZTSEM EGY 15 ÉVESNEK.

2009. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a legelső vagyok. Azt hittem már mindketten 20 felett vagytok.

te viccelsz? 15 éves lánynak lakáskulcs? Te, a lányok olyan kíváncsiak, hogy abba pasi bele se tud sokszor gondolni:) Főleg a barátnőd korában. Én 18/L vagyok, még most is totál kíváncsi, de ha 15 évesen kulcsot kaptam volna, úgy turkáltam volna a holmijaid közt, hogy még:P

NE ADJ NEKI kulcsot, ha jót akarsz:PPP

2009. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!