Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott aludjak nála vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludjak nála vagy inkább ne?! Nem tudom mi lenne jó, vagy hogy mi sülhet ebből ki. részletesen lejjebb.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy féléve szakítottam a barátommal. De már közbe volt egy "félre lépésem", csak csók(csoport társammal, amit ő erőszakolt ki..kényszer helyzet volt) volt más semmi, de nagy hatással volt rám. Nem azt mondom hogy miatta de ő is közre játszott abban hogy szétmenjünk a barátommal. Igaz jó ideig leakartam vakarni magamról a másik srácot, de nem ment. Mindig felbukkant. Aztán elkezdett velem barátkozni és addig fajultak a dolgok hogy a bizalmasa lettem. Pedig minden áron leakartam magamat beszélni róla, távol tartani magamtól. Aztán végül mégis eljutottam odáig hogy érdekel mi van vele. Aggódok érte és segíteni akarok neki ahogy tudok. Azon kaptam magamat hogy nagyon is érdekel minden vele kapcsolatban. Így hát nem küzdöttem már magammal tovább és úgy gondoltam lehetünk jóban. Ugyan szexuálisan nagyon vonz engem, egyszer lehet ki is próbálnám vele de határozottan nem mostanában. Szóval nehéz a barátság pontján maradni vele. Főleg hogy gyakran flörtöl velem. Most olyan helyzet előtt állok hogy holnap(vagy is ma) lesz koncertjük. Egy másik városban, ő ott lakik. Olyan 70km innen és elhívott erre a koncertre. Az az egyetlen gond hogy 8kor kezdődik és az utolsó busz amivel hazatudnék jönni az fél 9kor indul...szóval esélytelen. Ezt elmondtam neki is hogy emiatt nem hiszem hogy eltudok menni. Erre ő felajánlotta hogy aludjak náluk. Ha gondolom a kanapén vagy akár hozzábújva is... Érdekel a srác, de nem akarok lefeküdni vele..még sose voltam náluk. Viszont szívesen lennék vele. Csak az is gond hogy nem nagyon bízok még meg benne. Nem akarom hogy bepróbálkozzon... Párszor azt mondta nekem hogy nem tudná elviselni ha elfordulnék tőle...azt sose bocsájtaná meg magának. Ebből gondolom azt hogy talán nem lépne át egy olyan határt ami ezt elősegítené. Szerintem ha rám akarna mászni felébreszteném a szüleit...szóval biztosan nem hagynám magam. Ti mit gondoltok? Megbízhatok benne hogy tiszteletben tart? Vele is közöltem hogy ha ott alszok azt vegye egy megelőlegezte bizalomnak! 21/L
2011. júl. 21. 01:23
 1/8 A kérdező kommentje:

azt még kifejeltettem hogy a barátnőim többsége ellenzi a dolgot...szerintük kapna az alkalmon de ők nem ismerik azt az oldalát amit én igen. csak hallottak alapján ítélik meg.

ja és elég sürgős lenne mert du 5ig el kell döntenem..mert akkor indult oda egy busz... =/ Segítsetek lécci!

2011. júl. 21. 01:30
 2/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt.. Lehet hogy csak egy lovagias gesztus volt, nem biztos hogy szexet akar.. Ha mégis nyomulna, ne a szüleihez loholj, hanem szólj neki hogy hagyja abba, nem szeretnél szexet.. :) Ha nem érti akkor pattanj fel mellőle, és egy ideig kerüld kicsit (menj ki a mosdóba, konyhába kajáért, hasonlók), míg lohad a lelkesedése. :) Mondjuk szerintem nem fog nyomulni a leírás alapján.. Majd várom hogy döntessz, és ha ott alszol, akkor a következményeket is. :)
2011. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) Ez alapján kicsit bizakodóbb vagyok és inkább hajlok rá én is hogy megadjam neki az esélyt hogy tudjak benne bízni! Azért arra is gondolok hogy mi van ha az oroszlán barlangjába megyek be? Csak ért a szép szóból talán.Még alszok rá egyet mindenesetre
2011. júl. 21. 01:58
 4/8 anonim válasza:

szerintem nemkell félned tőle...

nyugodtan aludj nálla...

Elvégre is...

1.Lennél vele

-nemkell az első ottalvásnál lefeküdnötök...

2. Ha bepróbálkozna, kitudod húzni magad... pl azzal hogy te komolyabb kapcsolatra vágysz...nem pedig sextársra...vagyis hogy ne a sexről szóljon a kapcsolat...és ne is azzal kezdjétek el az ismerkedést közelebbről....

2011. júl. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennymenny! =D
2011. júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ahogy leírtad nem tűnik annak a srácnak, aki csak megfektetni akar. ha mégis eszébe jut, te meg nem akarod, megerőszakolni akkor sem fog abban a házban, ahol a szülei is alszanak. szóval ha van kedved koncertre menni, meg vele lenni utána, akkor menj nyugodtan.

egyébként csak busszal tudnál visszajönni? vonattal nem?

2011. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végül elmentem és életem egyik legemlékezetesebb estéje volt... :) szuper volt a koncert, utána egy közeli parkban kaptam külön szaxi szerenádot:) nagyon későn értünk hozzájuk kb éjjel 4-kor...és persze bepróbálkozott... :D de végül is nem lett semmi, megértett. Aztán azóta már több mint 2 éve boldogítjuk egymást :))


köszi mindenkinek a biztatást! :)

2013. okt. 19. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Még együtt vagytok? (Kíváncsiság) eddig olyan romantikusnak hangzott
2021. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!