Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ertelme lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ertelme lenne annak, hogy egy 30 eves ferfi honapokon keresztul bokol es udvarol egy 18 eves csajnak, csak azert, hogy hulyitse a csajt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy nem csak hülyíteni akarja vagy ha igen, akkor baromi sok szabadideje van ...
2011. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elég beteg és marha egy gyerek, aki ezt csinálja... A pénze, az agya, az energiája megy el marhaságra... Viszont kialakítja az adott lányban, hogy ne nagyon higgyen és bízzon másokban...
2011. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Velem tortent ez meg; egy 30 eves akarhanyszor lat, folyton bokolgat, meg udvarolgat nekem, volt, hogy meg meg is olelt es oszinten mondom, hogy nem tudom, mert az egyik ismerosom szerint csak hulyit, mert mit akarhatna egy 18 eves csajtol?
2011. júl. 4. 09:30
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
1 30 ffi ugyan azt akarja 1 18 éves lánytól, mint 1 29 évestől.....duguláselhárítást...ha jó az ölelése, engedd el magad ha nem, akkor miért is hagyod magad ölelgetni??????
2011. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem hagytam, hogy olelgessen, pedig nagyon tetszik... Nem akarom, hogy kihasznaljon, es gondoltam, ha csak szexet akar, akkor tobbet nem is kozeledik. De tevedtem; ra 2 honapra megint elkezdett nekem bokolgatni, meg nem mondta ki, de burkoltan kifejtette azt, hogy tetszem neki.
2011. júl. 4. 09:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak le akar veled feküdni, de lehet komolyan gondolja. Az is meglehet van neki barátnője és azért hülyit téged. Még nős férfiak is megteszikXD Ez a rosszabb esett. De attól, hogy nagyobb a korkülönbség még lehet hogy tényleg szerelmes beléd. Az ilyen dolgokat ne korból állapítsuk meg. Na jó ha pl. 1 éves lennél akkor már másabb, de ez még épp belefér, ha komolyan gondoljátok.
2011. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én egy teljes rohadt évig udvaroltam valakinek, nem hitte el, hogy komolyan szeretem, mert (na most kapaszkodj meg) ha igazán szeretném, már nem bírnék udvarolni....
2011. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jaj kislány nem adunk fel semmit se olyan könnyenXD Mi értelme a hülyítésnek, ha hamar feladják?
2011. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Legyek oszinte; nekem is furcs, hogy ennyire tud udvarolgatni, lehet, hogy ez azert van, mert a mai fiuk nem kepesek/tudnak udvarolni (tisztelet a kivetelnek)

Amugy meg nincs bararnoje, o maga mondta, hogy 1 honapig voltak egyutt es szetmentek (ez kb 3 honapja volt) es van 1 kozos ismerosunk,

aki mindent tud a sracrol, es ha lenne neki valakije, megszolna, hogy hey, neked baratnod van!

2011. júl. 4. 09:49
 10/16 anonim ***** válasza:
30 éves férfi ritkán hülyít már csajokat. Nem kizárt, h komolyan tetszel neki! :)
2011. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!