Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha 85 c-és a melltartóm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 85 c-és a melltartóm? Baj ha nagyok a melleim? Nem tul nagyok, de a pasim szerint esztétikusan nagyok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a gond, ha neki tetszik? Nekem 75E, mégse mondta soha senki, hogy vágjak már le belőle.
2011. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj! Neked kell veluk egyutt elned!
2011. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én elvok velük, csak h a pasik szeretik-e.........
2011. júl. 4. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:

De miért érdekel más pasik véleménye, ha a sajátodnak tetszik? Engem zavar, ha bárki más rajtafelejti a szemét a barátomon kívül...

Amúgy meg elmondom, a 85C közepes méret. Azzal szerintem senkinek nincs baja.

2011. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak páran megszóltak, h " h tudsz ekkora mellekkel élni??? "
2011. júl. 4. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lányok voltak, akkor irigyek, ha fiúk, akkor ez bók volt. Engem az egyik barátnőm tejcsárdának hívott. Na az már egyértelmű sértés.
2011. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaja, lány volt.. többször tett rá megjegyzést, és már eléggé idegesitett.. mert h a nagy mell nem is szép, az a szép, ha a csaj deszka..
2011. júl. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!