Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy még egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még egy év után is zavar, ha látom a volt barátom fényképeit az új csajával? Más is érez így?

Figyelt kérdés
Napra pontosan egy éve hagyott el, és még most is rossz érzés látni az új barátnőjével közös képeit, pedig már nem vagyok szerelmes belé, nekem is volt valakim ezidő alatt, de mégis nagyon rossz érzés látni együtt mással, ráadásul a csaj se túl szimpi nekem... Ez mennyire normális? Más is érez hasonlót?
2011. júl. 4. 12:03
1 2
 1/17 Smartguy86 ***** válasza:
Ne irigykedj, ne legyél féltékeny, ne foglalkozz azzal, ami elmúlt! Ne büntesd magad készakarva! Legyél határozott, lépj tovább, szarj bele, nem dőlt össze a világ.
2011. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen túl naív vagy, vége lett a kapcsolatnak, olyan képet rak ki amilyet akar...te meg hülye vagy, hogy még titokban mindig reménykedsz....


felejtsd már el nem kellesz neki!

2011. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólóknak nincs lelke?

Persze,h normális, ha így érzel... Ha vki iránt éreztél már komolyabbat, akkor rossz érzés mással látni. MÉG AKKOR IS,HA TÚL VAGY RAJTA!

Ilyen az emberi lélek.

Ennyi... Próbáld meg nem nézegetni...Nehéz, tudom.

2011. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Smartguy86 ***** válasza:
A lélek dolog még nem biztos, de nekünk van eszünk :D Fölösleges utólag rágódni bármin, legyen az kapcsolat, vagy akármi. Főleg féltékenykedni. A kérdező csak saját magának árt ezzel.
2011. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem is sokaig rossz volt.. de nem azért, mert hianyzott, hanem mert nem értettem h 2 héttel a szakitás után h tudott becsajozni :D
2011. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog. Azt állítod, hogy nem vagy belé szerelmes, és már neked is volt valakid. Akkor mit problémázol a fényképein? Semmi közöd hozzá. Azzal jár, akivel akar. Vagy azt hitted, hogy utánad már soha többé nem fog nőnemű egyedre még csak gondolni sem?
2011. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Smartguy86 ***** válasza:
12:54 - nem akarlak elkeseríteni, de szerintem azt a csajt nem 2 héttel utánad szedte fel...
2011. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
igen, ez nekem is eszembejutott.. habár utana megtudtam, h ő az a lány, akivel pár évvel előtte már jártak.. de mi van ilyenkor? csajozott vele előtte? vagy? mert amikor " hisztiztem " neki, akkor mindig én voltam a hp, h féltékenykedek.. és sztem volt alapja, mint ahogy kiderult..
2011. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Smartguy86 ***** válasza:
Benne van a pakliban. Valószínűleg te is jól félreismerted, azért történhetett meg ilyesmi.
2011. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
úgy megkérdezném tőle.. de akkor megint én lennék a hp, h minek " zaklatom ".. habár, mesélte egy barátnőm, aki ismeri a lanyt, h azutan jöttek össze, h mi szakitottunk..
2011. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!