Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mért mondta nekem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mért mondta nekem ezt egy lány? (eléggé frusztrált vagyok amikor beszélnem kell egy lánnyal)

Figyelt kérdés

Történt az álltam a buszmegállóban. Ott volt egy lány, akit az általánosban egy osztállyal alattam jár. Van pasija, meg nem is az esetem. Megkérdezte, hogy "miújság" velem?

Válaszolok neki, és egyszer csak ezt mondja "fejezzük be a beszélgetés?" kérdezte, mondtam: nem.

Nem tudok mosolyogni, mert néha eléggé illúziórombolónak érzem magam.. :((


2011. júl. 4. 16:31
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
Lehet azt hitte, rosszul érzed magad. Ne legyél frusztrált. Ő is pont olyan ember, mint a fiú haverjaid.
2011. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, pont mint nekem.
2011. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!