Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzességem? Veszítsem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzességem? Veszítsem el akárkivel? Nagyon vágyom rá

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, szűz. Még soha nemvolt barátom, de nem azért, mert nem kellettem vna senkinek.

Nagyon vágyom már a szexre, gyakran álmomba is előjönnek, vágyom rá. Arra gondoltam, h belevetem magam a vad pasizásba. Lefekszem akivel kedvem van s nem gondolok arra, h vajon megérdemel e vagy ki mit gondol rólam.

Szerintetek?


2011. júl. 4. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sztem ne. Akinek csak ennyire kellenél az keres tapasztaltabbat...
2011. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha te úgy gondolod hogy neked nem ér annyit akkor tedd nyugodtan vki nagy vállra veszi vki nem és se tartottam soha se olyan anyg értéknek de hála mégis azzal történt akit szerettem akkor :D
2011. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ez egy hülye ötlet.

várj, amíg ránem találsz arra aki tényleg megérdemli.

ha beleveted magad minden kalandba majd bánni fogod.

2011. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Velem is elveszítheted :) 15 vagyok :)
2011. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, később meg fogod bánni. Inkább ismerkedj, beszélgess, fordulj meg még több helyen, aztán hátha szép lassan beleszeretsz valakibe. Néhányaknál talán még érték is, hogy szűz vagy.
2011. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyannal, akiben megbízol.
2011. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nagyon jól gondold át,egy egy olyan dolog,ami lehet meghatározza később majd az egész sexuális életed :) Az biztos,hogy befolyásolja :) Előbb szerintem ess szerelembe,és ha már eléggé érettnek érzed erre a kapcsolatot,akkor hajrá :) Sok sikert :)
2011. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor tedd ezt, ha biztosra tudsz menni, hogy utána is rendszeresen lesz majd kivel ágyba bújnod, mert hidd el, ha most kívánod, akkor még jobban fogod, amikor megérezted, hogy milyen... és ha ilyenkor mindig felszedsz egy új srácot, mert nincs rá rendszeres embered, akkor meg nehéz lesz a srácoknak komolyan venni téged, mikor majd komoly kapcsolatot akarsz.
2011. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem!! mind1 kivel veszted el.

én nem szerelemből vesztettem el, ismertem a pasit,ismerkedünk,de nem jártunk, jól elvoltunk egymással, és megtörtént. Jó volt:)

ha az igazira vártam volna még most is szűz lennék..

szóval én igy gondolom.

2011. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldenél képet privibe?:) Mi az hogy nem kellenél senkinek?:)
2011. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!