Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet prostival elveszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet prostival elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemsokára 21 éves leszek és még csak nem is csókolóztam, velem egy lány sem akart összejönni, pedig komoly kapcsolatot akartam mindig is, nem csak szexet.

Mit gondoltok, jó ötlet elmenni egy prostihoz?Egy lány sem akar tőlem semmit így marad ez úgy látom.


2011. jan. 5. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, és még én sem csókolóztam, de 100%, hogy nem megyek prostihoz.
2011. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Kérdés, h csak szerencséd nem volt eddig, v csúnya vagy. 21 évesen sztem már az utóbbi valószínűbb, szal ha mindenáron el akarod veszíteni, érdemes elmenned prostihoz.
2011. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sosem értettem a fiúkat... Ha már ilyen hülye idétlen módszerekhez akarsz folyamodni akkor inkább nézz fel valami társkeresőre...
2011. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem se jó ötlet.. inkább várdd ki, hogy valakivel összejöjj
2011. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
szia ha elmész egy profi lányhoz akkor csak lakásra menjél ők igényesek.keress egy türelmeset beszéld meg vele a dolgot akár telefonon is nem fogod megbánni
2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő.

Tényleg csak lakásossal menjél el! Akinek meg nem tetszik, az szerintem még életében nem küszködött olyan problémával, mint te.

2011. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te, de én biztos nem süllyednék odáig, hogy prostihoz menjek. Inkább halok meg szűzen. :)
2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Erre nincs jó válasz, hogy mi a jó vagy rossz.


Viszont szerintem a neten találsz olyan prostit, aki kulturált módon feledhetetlenné teszi az elsö együttléted.

Találhatsz szépet és okosat is, bár az áruk nem kevés.

2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint ronda vagyok, azt hittem nem számít a férfiak kinézete, pedig foglalkozom a külsőmmel.

Higgyétek el, nehéz volt eddig kibírni, vágyom már a szexre ennyi idő óta, a szerelemre még jobban, úgy látszik nekem nem jár:(

2011. jan. 5. 18:03
 10/13 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki?? küldj képet plz:)
2011. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!