Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önbizalom az első lépés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalom az első lépés affelé hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

21/F vagyok. Komoly kapcsolatom sosem volt még, az egy, akit szerettem, is elhagyott hamar. Jó ideig kétségbeesetten keresgéltem a nők között, aztán rájöttem, hogy ez így nem fog menni. Először nekem kell megváltoznom, elsősorban boldognak lennem pár nélkül is.

1. kérdés: jól gondolom-e ezt?


Aztán sikerült szakmába illő munkát találnom (infós, egyetemet 1 félévre halasztom), és próbálom megteremteni a saját egzisztenciámat, közben fejlődök szakmailag. Emellett hobbi projekt is tervbe van véve, ami nagyon tetszene, ha elkészülne. Sok tervem van.

Munka és szakma mellett még haverok terén is próbálom behozni a lemaradást, közös programokat szervezünk, kirándulunk, kocsmázunk, főzünk, hülyülünk.

Végül de nem utolsósorban elkezdtem egyre jobban sportolni, és úgy vettem észre, ez a leghatásosabb. Most hetente 2x úszom, kb 4-6 órát bringázom, minden második nap kondizom itthon. Erős akarok lenni és tetszeni magamnak, ezenkívül sport után sokkal kellemesebben érzem magam.

2. Eddig is jó az irány?


Különben magas vagyok, állítólag jóképű, ezzel nincs gond.

Most még nem keresek barátnőt, még mindig, egyelőre jobb egyedül. Majd ha eljutok egy szintre, akkor lehet, de még nem vagyok ott.

3. Szerintetek ezt is jól teszem, vagy állandóan keresnem kéne? Ha nem, meddig várjak?


2011. júl. 4. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos rajtad múlik, idióta, szánalmas, tapló embereknek is van barátnőjük, kezdeményezz.
2011. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Totálisan rossz irány!!! Vannak benne jó gondolatok, de a szerelem és egy komoly párkapcsolat nem úgy működik, hogy na most keresek és akkor talán akad egy, na most nem keresek és hagyjon mindenki békén, stb... Egyszerűen nyitottnak kell lenni, ismerkedni ha lehetőség adódik rá és majd kialakul. Nem kell erre annyira ráparázni!


Az fontos, hogy legyenek céljaid és jól érezd magadat a bőrödben ez tény. Hogy ehhez mit kell csinálnod azt csak te tudhatod/érezheted, mi így laikusként nem. Jó ha az embernek van önbizalma, de azért ne ess túlzásokba, erre vigyáz! 21/L

2011. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy idáig önbizalom 0-n volt.
2011. júl. 4. 20:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Sőt, inkább mínuszban, talán ha elmegyek dokihoz, még depresszióra fel is írt volna valamit.
2011. júl. 4. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól csinálod. Egyébként is, ha most jól érzed így magad, akkor perpillanat lehet nem is nagyon van szükséged barátnőre :) persze nyitottnak kell lenni, de abban igazad lehet, hogy amíg te nem tudod elhinni magadról, hogy lehet olyan, hogy valaki csak téged akarjon, akkor lehet, addig csak rossz élményekkel gazdagodnál... de amilyen életvidámnak, ambiciózusnak és érett gondolkodásúnak tűnsz a leírásod alapján, biztos, hogy már most sok lány érdeklődik irántad.
2011. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az önbizalom messze nem számít annyira, mint a külső. Ha tényleg jóképű vagy, akkor az a csoda, h eddig nem csajoztál be.
2011. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ki tudja, most már lassan kezdem elhinni, hogy van, akinek tetszenék. Még azért nem egészen, de lassacskán hihetővé válik a gondolat.

A "nem keresek senkit" úgy értettem, hogy nem megyek diszkóba vagy regisztrálok társkereősre, szóval nem megyek direkt csajozni. Ellenben ha összeakadok egy nekem tetsző lánnyal a buszon vagy az uszodában csak úgy véletlenül, úgy már nincs kizárva a dolog.


Szóval nem tartom totál kizártnak, de jelenleg nem is életem célja a barátnő. Majd ha lesz, hát lesz.

És szerintetek érdemes egy idő után aktívabban is direkt utána keresnem vagy maradjon így a dolog? Azt azért nem szeretném, hogy egyedül éljem le az életem, de 21 évesen azt hiszem még van időm.

2011. júl. 4. 21:17
 8/9 A kérdező kommentje:

21:16: de igenis számít. Ha nincs az embernek önbizalma, nem megy oda senkihez. A csajok sem jönnek ám maguktól.

Jópár évvel ezelőttig a külsőmet is rettenetesnek találtam, aztán meggyőztek, hogy ez nem így van. És igenis volt már barátnőm több is, csak sose semmi komoly.

2011. júl. 4. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, ahhoz kell az önbizalom, h kezdeményezz. Onnantól viszont már nem ezen múlik a dolog, hanem h külsőre bejössz-e a lánynak. Ha voltak már bnőid, akkor sztem nincs gond.
2011. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!