Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azon gondolkodom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkodom, hogy a "papucs" fickókat fel szokták jelenteni zaklatásért, vagy hasonlóért?

Figyelt kérdés
Vagy nem? Vagy épp azért teszik ezt meg, mert nem félnek tőle, úgyis papucsok, és talán még egy kis pénzt is leakaszthatnak róla?
2011. júl. 5. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de általában a szexuális zaklatók nem a "papucsok" közül kerülnek ki.

Ha meg csak szivatásból akarsz feljelentgetni valakit, tedd, majd amikor nem lesz igazad, és megfizettetik veled a perköltséget, meg utána még perkálhatod a nem anyagi kártérítést, akkor majd gondolj vissza arra, hogy mekkora buli volt ezt megtenni.

2011. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs feljelenteni senkit. Alapból genny dolognak tartom bármilyen feljelentést, ha nem életveszélyről, vagy épp nagyon súlyos anyagi kárról van szó. Csak egész egyszerűen ismerettségi körömben egy papucsot (eddig azt hittem róla) jelentettek fel zaklatásért.
2011. júl. 5. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem.

Egyébként szexuális zaklatásért tudtommal nem lehet feljelenteni, a magyar jog nem ismeri ezt, vagy "sima" zaklatásért lehet feljelenteni (ami közel sem biztos, hogy szexuális jellegű), vagy pedig nemi erőszakért. (Szóval azért nem úgy megy, mint Ámérikában, hogy véletlenül a villamoson hozzáérsz a melletted álló hátsójához, és máris lesittelnek.)

Ha tényleg elkövette, akkor nagyon helyes, hogy feljelentették, ha pedig nem, akkor remélem, a feljelentő alaposan pórul jár.

2011. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapos indok nélkül szerintem se jelentgetnek fel túl sok embert - lehet, hogy kifelé papucs volt, de a papucsságáért cserébe elvárta volna, hogy a lány is teljes odaadással álljon hozzá. Sokféle papucsság van szerintem - és azért a "megcsináltam a reggelidet, de én döntöttem el, hogy mit kérsz", meg a "rendet raktam az asztalodon, bocs, hogy kidobtam valami fontosat" jellegűek azért nem a csendes, jótakaró stílúsúak, ebből bármi lehet, ha a másik kilép a kapcsolatból. Szerintem.
2011. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdés így megfogalmazva nekem így értelmetlen.

Ha pasira azt mondják h papucs az sztem azt jelenti h nem férfias, nem tud kiállni magáért, alárendelődő.

Viszont ha egy félénknek, visszafogottnak tűnő emberről beszélünk aki másokat zaklat az nem papucs, csak kicsit zakkant max :P ezesetben gondolom megérdemli.

Vagy: ha ténylegesen papucs emberről beszélünk, akinek a bnője csak úgy brahiból feljelenti, akkor sztem inkább a bnő fejében van a hiba, mert ha már egy ilyen nő, aki ilyet képes megtenni, akkor sokkal jobban jár ha pl gazdag nős embereket zsarol.

ezek alapján a válaszom: nem, nem szoktak.

De lehet h amire te gondolsz az a balek. aki elviszi a balhét pl néha bűnözők is azért szemelnek ki ilyen "áldozatokat" h a saját bőrüket mentsék.

Vagy ha kapcsolatoknál akarunk maradni vannak nők akik képesek papucsot csinálni egy nem papucs emberből. nekem a femme fatale jutott eszembe erről :D kihasználja, veszélybe sodorja partnerét, játszik mások érzelmeivel.

2011. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kettőnek mi köze van egymáshoz? azokat szokták feljelenteni akik zaklatnak, hogy jönnek ide a papucs férfiak?
2011. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zaklatásért a zaklatókat szokták feljelenteni, ha már minden kötél szakad, ha már olyan mértéket ölt a zaklatás, hogy korlátozva érzi a zaklatott fél a szabadságát, vagy éppen már félelmetes. Ha a zaklató nem ért a szép szóból, esetleg a csúnyából sem.

Ezek az emberek szerintem általában nem a "papucsok" közül szoktak kikerülni.

2011. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!