Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam 10 éves, és már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 10 éves, és már egy két napja azon gondolkodom, hogy elmegyek egy?

Figyelt kérdés

fizetős nőhöz, hogy legyen valami tapasztalatom , ugyanis még nem voltam csajjal . Igazából az a baj, hogy nem túl nagy az önbizalmam ,és úgy se lesz senkim se mostanában.

tekintetbe véve , hogy ma már minden 2. 18 év alatti rendszeres szexuális életet él , így az én helyzetemet elég kiábrándítónak tartom .


2011. ápr. 21. 10:45
 1/9 A kérdező kommentje:
:D elmúltam 20 éves azt akartam írni ...
2011. ápr. 21. 10:45
 2/9 anonim válasza:
Vagy elmúlt 10 éves 10 éve:)
2011. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ahogy olvastam a kérdést,elmúltál 10 éves,hát elég furcsa volt:)inkább szerezz egy barátnőt aki megtanít,ne egy vadidegen nőnek fizess érte
2011. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez tök jó h h még szűz vagy ne menj fizetöshöz:P 17/L
2011. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én nem érzem ezt annyira jó dolognak , sőt képzeld még egy öcsém is van aki már volt csajjal neki nincs semmi gondja , ez is elég megalázó .
2011. ápr. 21. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne menj. Nagyon kiábrándító tud lenni. Saját tapasztalat.



27/F

2011. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerezz be drogot (speed) ,mit veszíthetsz? én azt fogom ha 20 éves koromig nem lesz senkim, am meg hogy öcséd nem szűz te meg igen, nah ez nálam ha lenne tesóm olyat taposna az önbizalmamba hogy nem igaz, már az is felb@sz hogy uncsitesómnek volt bnője akivel smárolt párszor, nálam meg semmi csak egyszer majdnem, de elcsesztem mert béna vagyok


F17

2011. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gyere hozzám:D 17L ingyen:D (vicc)
2011. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké , megyek :P
2011. ápr. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!